Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Samochód wrócił do właścicielki jak nowy! #Naprawy_nie_do_naprawyOglądaj „Naprawy nie do naprawy ” w niedzielę o 9:55 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem „Naprawy nie do naprawy”!

#tvnturbo #motoryzacja #naprawyniedonaprawy

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

24 thoughts on “Samochód wrócił do właścicielki jak nowy! #Naprawy_nie_do_naprawy

  1. Fajnie to wygląda. Babka daje auto do naprawy okazuje się że tylko czujnik ma wymienić ale oni wymieniają dach lakieruja poleruja jeżdżą po innych ludziach i na końcu 2 osoby za swoją robotę biorą 500 zł.

  2. Nie rozumie kto naprawia ten samochód Klimek czy firmy z którymi współpracuje a ten fotel to bym rozebrał i sprawdził a nie walił silikonem bo to za chwilę będzie to samo brak mi słów…..ogólnie szybką robota pod tv…pozd

  3. Mnie w SX4 od początku opada fotel kierowcy i dzwonią szyny w przednich drzwiach, a serwisanci mówią że to nie wada tylko taka cechą … wyjątkowo wqrwi****a. Chyba go wyślę do Adama.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!