Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

STR#196: Hyundai Kona 1.6 T-GDI (lpg) vs Hyundai Kona 1.0T (lift) – która jest bardziej ekonomiczna?Witam Państwa, dzisiaj prezentuję dwie różne Kony, którą wybrać?
Zapraszam do oglądania i pozdrawiam radgas.

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

7 thoughts on “STR#196: Hyundai Kona 1.6 T-GDI (lpg) vs Hyundai Kona 1.0T (lift) – która jest bardziej ekonomiczna?

  1. W celu wyeliminowania hałasu z ramki proponuję jej wymianę na dostępne na np. najsłynniejszym w Polsce portalu aukcyjnym – ramki antywibracyjne. Posiadają gumki, jest cisza, mam i polecam.
    Silnik 1.0 z 7 biegowym automatem jakoś jedzie, bo automat dba o odpowiednie obroty, z manualem odradzam – nie jedzie to wcale, jest mało elastyczny, trzeba trzymać powyżej 4 tys. do wyprzedzania.
    A ta Kona przedliftowa z uturbionym 1,6 fajnie jedzie, ale żre jak smok. Gaz to jedyny ratunek, o ile się lubi gaz. Różnica w spalaniu wychodzi na korzyść zagazowanego staruszka, ale trzeba brać pod uwagę przeglądy instalacji i utratę wartości. Wyjdzie podobnie.
    Ogólnie osobiście polubiłem Hyundaie, dostaliśmy w pracy i30 – nie biedną wersję, tylko z tym biednym 1.0 w manualu i poza kwestią przyzwyczajenia się do tego napędu nie ma za bardzo wad. Auta są ciche, dobrze wykonane, jak mało które obecnie – jeszcze mocno analogowe, co moim zdaniem jest dużym plusem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!