Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Zobacz jak działa pierwsza poduszka powietrzna dla pieszych w nowym volvo V40!http://www.auto-swiat.pl : Zobacz jak działa pierwsza poduszka powietrzna dla pieszych w nowym volvo V40!

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

13 thoughts on “Zobacz jak działa pierwsza poduszka powietrzna dla pieszych w nowym volvo V40!

 1. coś w tym jest, ale konstruktorzy na pewno brali pod uwagę różne sytuacje, to zaawansowany system, bez powodu się nie uruchomi, poza tym bez przemyślenia żadna marka by tego nie wprowadziła do swoich samochodów, a już na pewno nie Volvo 🙂

 2. Ciekawe jak kamyk albo kawałek węgla miał by zadziałać na zderzak taką samą siłą jak pieszy. I co do rzeczy mają dziury w drogach.

 3. myślicie że nie uwglęgnili faktu zbyt czułych czujników?? w przypadku pieszego jest mała powierzchnia styku ale jest więc pewnie działa jak max 2 czujniki są aktywne jedynie. pewnie uruchomi się przy wciskaniu hamulca. Jak mówili czujniki aktywne są tylko przy 20-50 km/h… jest mało przypadków gdzie przy takiej prędkości byłyby jedynie 2 aktywne czujniki na przodzie… pewnie też zamontowali czujniki podczerwieni, by wykrywał czy jest to organizm żywy czy przedmiot mechaniczny.

 4. Chyba nie zrozumiałeś co napisałem.
  Czujnik który wyzwala poduszkę musi być bardzo czuły. I tak jak ktoś zwrócił uwagę wystarczy stłuczka na parkingu.
  Jest wielce prawdopodobne że pies, ptak itp mniejsze stworzenia także ją wyzwolą. Wystarczy kamyk czy kawałek węgla z ciężarówki przed tobą. Fakt polskich dziur pomijam.

  I wtedy nagle bum. Wątpię czy byś się nie przestraszył.

 5. Powiedz mi że jak ci nagle taka poduszka wybuchnie to się nie przestraszysz.
  A poza tym w 1 etapie widzę że zasłania do samej góry. ok 1:13 popatrz sobie.
  Trzeba skręcić głową w prawo by widzieć drogę.

 6. Bardzo niebezpieczny pomysł.
  Dlaczego??

  Ano jedziemy sobie jedziemy i uderzamy w kamyczek lub ptaka. I wystrzeli poduszka zasłaniając nam drogę. Zjeżdżamy na przeciwny pas i czołówka jak nic.

  Koszty inne pomijam w stylu potrącenie psa = wymiana elektroniki i poduszki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!