Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

#11 Renowacja kierownicy skórzanejCzy Twojej skórzanej kierownicy przydałoby się odświeżenie? Zastanawiasz się jak usunąć przetarcia na kierownicy? Pokazujemy, jak krok po kroku wykonać renowację skórzanej kierownicy, aby wyglądała perfekcyjnie.

Renowacja kierownicy skórzanej przy użyciu środków:

https://sklep.colourlock.pl/zestaw-tonujacy-50ml.html
https://sklep.colourlock.pl/benzyna-do-skory.html
https://sklep.colourlock.pl/pad-szlifujacy-do-skory.html
https://sklep.colourlock.pl/odtluszczacz-spray-250m.html
https://sklep.colourlock.pl/profesjonalna-tasma-zabezpieczajaca-do-nici-i-skory/
Profesjonalny odtłuszczacz:
https://sklep.colourlock.pl/odtluszczacz-1l.html
——
Obserwuj nas!
Facebook: https://www.facebook.com/colourlockpl
Instagram: https://www.instagram.com/colourlock.pl/
Blog: https://colourlock.pl/blog/

——
Chcesz zostać profesjonalistą? Zapraszamy na szkolenia: http://colourlock.pl/glowna/szkolenia/
Nasze środku kupisz na: http://www.sklep.colourlock.pl
Produkcja: https://www.facebook.com/GrafitFilmMedia/

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

39 thoughts on “#11 Renowacja kierownicy skórzanej

 1. Filmik profesjonalny ale wykonanie pracy tak idealnie jak przedstawia prowadzący na kierownicy zamontowanej w aucie, gdzie większość z nas obiera taką właśnie metodę, raczej niemożliwe.

 2. Zmieńcie opis na swoich produktach – farbę wcieramy , a nie wklepujemy ( na produktach macie napisane wklepujemy ) .
  Jak się wklepuje farbę to powstają pęcherzyki powietrza i później trzeba to szlifować i marnuje się niepotrzebnie farbę.

 3. Bardzo pomocny materiał. Chcę odświeżyć 20 letnia kierownice, która ma lekkie przetarcia i wydaje mi się że przy szwach jest depozyt brudu 🙂 Można to napierw umyć np wodą z mydłem? Czy benzyna i rozpuszczalnik gld sobie z tym poradzą?

 4. Co ze szlifowaniem miejsc w których są szwy, nici ??
  Bo tam też jest tłuszcz, a jeśli nie pozbędziemy się go, to farba odpadnie i będzie wielka lipa.
  Idąc dalej jak zabezpieczyć nici/okleic ? Skoro sa taka cienkie? Jakie są na to sposoby ?

 5. Bardzo fajny filmik umożliwiający wykonanie takiej renowacji laikom. Właśnie skończyłem moją kierownice i jak narazie jestem bardzo zadowolony z efektu.a cała operacja zajęła mi około 3h(plus czas potrzebny do wyschnięcia farby) więc nie jest tak źle. Ciekaw tylko jestem jak długo utrzyma się taki efekt.

 6. Świetny odcinek. I choc z jednej strony wszystko wydaje sie oczywiste, z drugiej troche czuje się zaplątany.
  Zrozumiałym jest ze na zatłuszczonej powierzchni fabra nie bedzie sie trzymac. Jak kazda farba niezaleznie od materiału.
  Ale co z odzywieniem skóry? Przeciez wiekszosc skór czy to tapicerskich czy stosowanych w galanterii skórzanej czy nawet rymarstwie należy odżywiac/natłuszczac, zeby sie nie przesuszały, nie pękały i pozostały miekkie i elastyczne. Sami mówiliście o tym w #6 poradnika. Ba! Nawet mowicie, ze warto skóre NAtłuścić przed ostatecznym farbowaniem. Czuje sie przeto pogubiony! Czy mógłbym prosić o wytłumaczenie laikowi jak jedno z drugim się łączy? 🙂

 7. Wszystko wyszło naprawdę dobrze choć zajęło mi to ok 10 dni( kupiłem inna kiere i bawiłem się tylko kilka minut dziennie) Jeśli efekt naprawdę będzie długotrwały to będzie bomba. W czasie urlopu planuje zająć się fotelami przednimi. Jeśli będzie taki sam efekt to będę waszym stałym klientem

 8. A jak zaopiekować się otworami w perforowanej kierownicy podczas uzupełniania warstwy farby? W miejscu uszkodzenia (przetarcia) krawędzie tychże otworów są powyżej powierzchni, którą chciałbym naprawić.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!