Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Czyszczenie i konserwacja kierownicy #12!!! ZOSTAWCIE ŁAPKĘ I SUBSKRYBUJCIE KANAŁ !!!

NASZ SKLEP: http://www.pielegnowacauto.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/mxnowicki/
Instagram: https://www.instagram.com/mxnowicki/
E-mail: biuro@mxnowicki.pl

Produkty użyte w filmie:
Colourlock: http://www.pielegnowacauto.pl/colourlock-zestaw-do-czyszczenia-i-konserwcaji-skorzanej-tapicerki-strong.html
Szczotka „mazak”: http://www.pielegnowacauto.pl/szczoteczka-z-wlosiem-mieszanym.html
Szczotka: http://www.pielegnowacauto.pl/szczoteczka-do-czyszczenia-skory-i-tapicerki.html
Zestaw do kierownicy: http://www.pielegnowacauto.pl/colourlock-zestaw-konserwujacy-do-kierownic.html

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

21 thoughts on “Czyszczenie i konserwacja kierownicy #12

 1. Ja mam problem z ślisko kierownicą nie jest wytarta zniszczona ,poprzecierana tylko się ślizga ciężko jedno ręko kręcić czym nadać jej leprze przyczepność .

 2. Jeśli mam obszytą skórą kierownicę, to czy jesteś w stanie powiedzieć, co używać aby ją lekko doczyszczać tak z 4-5 razy w roku żeby była czysta? Nie chodzi mi o profesjonalny detailing, chodzi mi tylko o to, by wiedzieć jaką szmatką i jakim płynem ją wyczyścić. Tak, aby były dostępne w sklepie stacjonarnym typu Tesco czy Kaufland?

 3. Tak ogląda wasze filmiki i czego nie słyszałem a jest w opisie produktu ale w języku angielskim aby nie używać środka przy skórach otwartych
  Jest dodane że do tego rodzajów skór macie inne produkty
  Szkoda ze nigdzie nie mogę znaleźć produktu który w ten sposób jest opisany
  Może w Polsce łatwo ale ja chce skorzystać z ebay-a lub Amazona w UK i nic takiego nie widze

 4. A co w przypadku, gdy kierownica była malowana, i posiada już znamiona zużycia po ponownym malowaniu? Czy w takim momencie szczoteczka nie zdejmie reszty koloru? Można spróbować miękkim pędzlem? Może będzie bezpieczniej?

 5. Witam, zakupiłem ten zestaw Colourlock soft, wyczyściłem ładnie i nałożyłem to zabezpieczenie> pytanie, czym tą kierownice czyścić teraz rutynowo co tydzień lub dwa budżetowo, oprócz tych chusteczek ??

 6. Jak mają się środki odkażające do rąk do kierownicy? Czy chusteczki nawilżające skórę pomogą w utrzymaniu jej w należytej kondycji?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!