Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Dzięki tej macie możesz mieć grzanie foteli w każdym aucie! #101_GadżetówOglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych ” w niedziele o 12:30 w TVN Turbo oraz Player.pl:
https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-5,S02E05,185463 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.
Dzięki nam dowiecie się jak poszerzyć funkcjonalność samochodu, ale także zadbać o bezpieczeństwo i wygodę. Przewodnikiem po świecie akcesoriów motoryzacyjnych będzie Grzegorz Duda – zaprezentuje, zamontuje i przetestuje wszystkie najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji. Swoim fachowym okiem oceni ich przydatność i bezpieczeństwo dla użytkownika.
W tym programie zobaczycie wszystko co jest legalne, może znaleźć się w waszym samochodzie i poprawi jego bezpieczeństwo, komfort oraz styl. Prowadzący przetestuje rynkowe hity – od kredek korekcyjnych z telezakupów po koce gaśnicze, które mogą być jedynym ratunkiem podczas pożaru naszego samochodu. Dzięki Grześkowi będziecie wiedzieli w co warto zainwestować, a co jest jedynie stratą pieniędzy.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

47 thoughts on “Dzięki tej macie możesz mieć grzanie foteli w każdym aucie! #101_Gadżetów

  1. Śmiało można powiedzieć że był to wyścig Chiny kontra (krypto) Chiny. Bo i tak wiadomo że wszystkie części idą z Chin, w Niemczech są tylko składane i naklejane loga Audi.

  2. Pic z takimi matami grzewczymi, jak i z podgrzewanymi fotelami polega na tym, że przy bardzo czestym i długotrwałym korzystania z takich cudów, faceci po czasie moga mieć baaaardzo poważne problemy z płodnością. Ale… co kto lubi.

  3. A ja bym wolał np. Podgrzewaną szybę czołową. Czy jest już taki gadżet. Oczywiście mam namyśli nie fabryczną tylko jakąś doczepiana. Chętnie bym zobaczył coś takiego. I pewnie nie jeden kierowca w zimę chciałby coś takiego w swoim aucie

  4. Mam taką mate i kiedyś bym polecał, a teraz raczej odradzam, bezpiecznik cały i mata tak się na siedzisku nagrzała w jednym punkcie że się przetopiła i zrobiła plamę przetopionego plastiku, cieszę się tylko że nie było pożaru koszt maty był podobnie 40zl, z biedronki (^_-)

  5. Kupiłem. Niestety w octavi w gnieździe zapalniczki jest napięcie po wyłączeniu zapłonu. W ciągu miesiąca dwa razy zapomniałem wyłączyć maty i dwa razy z pracy wracałem autobusem… Mata wyrzucona z samochodu.

  6. Mało rzetelny test, jedne drzwi otwarte, drugie zamknięte. Guma przy otwartych drzwiach zdecydowanie szybciej się wychładza, przez co ciężej jest ją rozgrzać. Poza tym całkiem logiczne, że mata szybciej się nagrzeje, ponieważ w siedzisku w gąbce pręty grzewcze znajdują się dużo dalej od góry siedzenia. Pozdrawiam

  7. Mata za 160zl. Po 2 tyg przestaje grzeć 1 sekcja. Po 3 tyd cała nie działa. Dostałem nową i zaskoczenie tydzień i cała nie działa. Kolejna 2 tyg. Po 6 razie odmówiono mi wymiany. Przy kupnie nowych aut fabrycznie ogrzewania wszystkich siedzisk i całą zimę spokój ale znajomy ma auto 16letnie i mówi, że podgrzewanie działa. Jeśli ktoś ma nerwy do maty to spoko.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!