Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Fotel gamingowy Huzaro Force 6.0 RGB LED – składanie, testy i funkcjonalnośćPrezentacja świetnego fotela gamingowego – świetne wykonanie, wygoda i funkcjonalność. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat fotela zadawaj je śmiało pod tym materiałem. Postaram się odpowiedzieć.
Jeżeli filmik się spodobał to badzo proszę o lubka (łapkę w górę) oraz o subskrybowanie kanału
Profesjonalny Fotel Gamingowy Huzaro Force 6.0 w wersji RGB. To połączenie ergonomii, sportu i funkcjonalności, oraz najnowszych technologii, które dają niesamowite efekty wizualne. Zaprojektowany nie tylko z myślą o wszystkich zapalonych graczach ale również o fanach e-sportu, którzy cenią przede wszytki wygodę, nietuzinkowy design, unikatowość i chcą aby ich stanowisko rozbłysło w blasku dowolnie wybranych kolorów.

Efekty świetlne w technologii RGB LED
• 16 różnych kolorów światła
• Mnóstwo sekwencji i trybów działania światła
• Obsługa za pomocą bezprzewodowego pilota
• Zasilanie USB + powerbank 4 x AA
• Wentylowana skóra PUHD
• Kubełkowe siedzisko zapewnia ergonomię pracy i wygodę
• Fotel dba o prawidłowe ułożenie pleców, minimalizując zmęczenie
• Regulowana poduszka lędźwiowa – poprawne ułożenie kręgosłupa
• Poduszka mięśni karku daje odpowiednie ułożenie szyi i głowy
• Stylistyka nawiązuje do siedzeń z najszybszych, sportowych aut
• Materiał odporny na uszkodzenia, łatwy w pielęgnacji
• Płynna, wygodna regulacja wysokości siedziska 120mm
• Funkcja TILT PLUS umożliwia bujanie i przechylenie oparcia
• Mechanizm Cradle, który umożliwia odchylenie do pozycji leżącej
• Metalowa rama stanowi mocną podstawę całego fotela
• Koła ochronią podłogę przed zarysowaniami i otarciami
^^ https://www.huzaro.pl/pl/p/Fotel-Gamingowy-HUZARO-FORCE-6.0-RGB-LED/83
^^ https://www.facebook.com/ytkrzysztofmovie/
^^ Oficjalna strona http://www.krzysztofmovie.pl
^^ Twitter https://twitter.com/krzysztofmovie

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

39 thoughts on “Fotel gamingowy Huzaro Force 6.0 RGB LED – składanie, testy i funkcjonalność

  1. Materiał ma już dwa lata a mój problem tydzień. od pierwszego dnia pochyla się do przodu, że trzeba zapierać się nogami żeby nie mieć wrażenia że się za chwilę zaliczy glebę. Też tak macie w tym fotelu?

  2. Huzarro 4.2 Fotel po złożeniu był przechylony w poziomie na lewą stronę, a po 2 miesiącach popsuł się. I teraz najlepsze RTV po przez swoją stronę nakazało wysłac na swój koszt fotel do produceta lub osobiscie do najbliższego sklepu. przywiozłem go spisałem protokół. Za miesiąc dostałem sms jadę odebrać go i co? jajco, fotel dostałem popsuty wraz z częściami zamiennymi żebym sam sobie wymienił! MIESIĄC! u nich i nie mogli już tego wymienić? A pracownik RTV powiedział że to normalka, to ja się go pytam po co kazali mi przywożć cały fotel ? Wystarczyło mnie poinformować żebym wsysłał zdięcia i opis do producenta a onwysłał by mi częsć. Al emieśąc trzymać i nie naprawić tragedia firma huzarro!!!

  3. Odradzam wszystkim zakup tego krzesła, kupiłem je w zeszłym roku w czerwcu dziś krzesło nadaje się tylko i wyłącznie na śmietnik, siłownik od jakiegoś czasu działa jak mu się podoba, raz utrzymuje poziom, a za moment ciągle zjeżdża w dół. Podłokietnik to dramat, ta gąbka uległa deformacji po 3 miesiac użytkowania dodatkowo, są one nie stabilne i nie równe. Dzwoniłem w dniu dzisiejszym aby złożyć reklamację, bo jak jest napisane na stronie posiadamy 4lata gwarancji. Jak się okazuje 4 lata gwarancji jest na stelaż XD. Natomiast na podnośnik i kółka niestety tylko rok xd. Pani powiedziała że mogę sobie od nich dokupić uszkodzone części fotela. NIE POLECAM, NIE KUPUJCIE TEGO KRZESLA, LEPIEJ DOLOZYC 300 ZL I JUZ KUPIC COS NA PRAWDE SOLIDNEGO. A NIE KRZESLO KTORE PO ROKU CZASU NADAJE SIE NA ŚMIETNIK.

  4. w życiu huzaro drugi raz nie kupie widać nawet na tym filmie jak ta skórka jest pomarszona od nowości a po poł roku cała jest popękana w tych miejscach po za tym skrzypi i ma tyle innych wad ze nie mam czasu ich wszystkich wypisywać

  5. Dlaczego we wszystkich recenzjach poświęcą tyle czasu na "zrecenzowanie" jak fotel się składa… To znaczy, składam fotel raz, i zapewne już nigdy więcej nie będę musiał tego robić z tym jednym fotelem. A średnio rozgarnięta osoba bez chorób umysłowych z pomocą instrukcji obsługi dała by rade to zrobić. Wiec dlaczego tyle recenzji poświecą polowe filmu na opinie ta temat składania nowego tronu xd

Dodaj komentarz

Zadzwoń!