Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Integra czy Półintegra? Czy warto dopłacać 50 tysięcy?✅ Link aktualny w 2023✅
https://mubi.pl/zachar
Najtańsze OC +150 zł cashback +do 2000 zł premii

Czy o wiele droższa Integra to tylko szykowny wygląd luksusowego autobusu czy coś więcej?

Podziękowania dla Centrum Caravaningowego Wadowscy za użyczenie kamperów do porównania i przeszkolenie
http://kampery.wadowscy.pl/pl

#integra #półintegra #wadowscy

Zobacz pierwszy film z serii:
https://youtu.be/V5PfogqNJ1A

Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Zobacz co testuję teraz:
https://www.facebook.com/zacharoffpl
https://instagram.com/zachar_off

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

49 thoughts on “Integra czy Półintegra? Czy warto dopłacać 50 tysięcy?

 1. Czy o wiele droższa Integra to tylko szykowny wygląd luksusowego autobusu czy coś więcej?

  Podziękowania dla Centrum Caravaningowego Wadowscy za użyczenie kamperów do porównania i przeszkolenie
  http://kampery.wadowscy.pl/pl

  #integra #półintegra #wadowscy

  Zobacz pierwszy film z serii:
  https://youtu.be/V5PfogqNJ1A

  Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

  Zobacz co testuję teraz:
  https://www.facebook.com/zacharoffpl
  https://instagram.com/zachar_off

 2. Ludzie, przestancie sie podniecac tymi gowienkami, jezeli mowa o prawdziwym kamperze ze wszystkimi wygodami i z wysuwana sciana boczna, to Sprinter jest startem. Ja od niedawna uzywam 2020 Sprinter Jayco Melbourne 24L i jestem super zadowolony. Najnowsze podwozie Merca robi wielka roznice w konforcie jazdy! Te gowienka na video, to ledwo pod gore pojada, nie mowiac o braku miejsca i jakichkolwiek wygod.

 3. To jest podróż dla bardzo zamożnych camping w cenie już wynajmu mieszkania
  Teraz kupno campera to cena która trzeba policzyć opłaty za drogi autostrady
  Paliwo naprawy bardzo często okradani są właśnie turyści w pamperach .

 4. Integra nie można porównać jabłek z gruszkami
  Jeżeli zaczniesz pan podróżować kilka miesięcy w roku mieszkać w integri
  Zrozumiesz różnice pana porównanie tych samochodów jest na poziomie przedszkolaków
  Śmie twierdzić nie ma pan kompetencji !!!

 5. Fajnie oglądało się ten film z tego też względy że pracuje w firmie Dethleffs w niemczech. Nasz dział zajmuje się produkcją dachów. Dziennie z taśmy schodzi integ. i półint. +- po 25 szt. Pozdrawiam.

 6. Tak jak poprzednim filmie. Proszę nie robić takich porównań. Takie głupoty Pan gada, że aż boli. Łazienki mogą być i integrach i półintegrach przeróżne. Dlaczego nie pokazał Pan pólintegry z alkową stałą. A co do ceny to na pewno to nie jest 10 czy 15%. Jak chce Pan doradzić to przede wszyskim my kamperowicze pytamy o załagoę. Zupełnie co innego jest potrzebne rodzinie z dwójka dzieci co innego rodzienie z dwójką nastolatków, albo z 4 dzieci a co innego 2 emerytom. Drugie pytanie to ile będą tego kampera wykorzystywać i w jakich warunkach. Jest wiele nieporozumień, że bogaci ludzie kupują wypasionego kampera i boją się kamperować (czyli być wolnym i zatrzymywać się w różnych miejscach ) tylko jeźdża po kempingach, gdzie mają kłopot z parkowaniem.

 7. Zachar mistrz. Widziałem wiele "testów" kamperów. Ale tylko kilka nazwał bym testem bez " …". To było bardziej porównanie. Ale "nie wiem czy nie kłamie, ale jestem w stanie sobie to wyobrazić" to jest taki kwiatek. Tamci byli guru. Nieomylni i wszechwiedzący. Super. Czekam na test porównawczy. Ale taki bardziej "organoleptyczny" chociaż to złe określenie. Pozdrawiam.

 8. Witam. Proszę odnieść się z tą recenzją i wersjami camperow do rodzimego produktu globe traveller voyager xs (lub inny). Model ten wydaje się być połączeniem jeśli chodzi o możliwości campera. Czy można liczyć na recenzję i porównanie?

 9. Nie wiem jak wy panowie, ale ja wolałbym kupić średniej wielkości autobus i konwersje na RV zrobić.
  50 tysięcy na 48 osobowy Neoplan w dobrej kondycji z olbrzymią ilością miejsca do zagospodarowania, kolejne 50 kawałków na konwersję i mamy wtedy pełen wypas! Kwestia spalania jest jedynie dość niewygodna dla portfela.

 10. Witam Zachar jak dla to test nie do końca ok gdyż prezentowana półintegra miała tak wybrane rozmieszczenie środka ja posiadam półintegre i opuszczane łóżko nie blokuje mi wyjścia to kwestia wybrania modelu co do silnika poprosił bym o test na drodze jednego i drugiego auta z tym silnikiem wtedy dowiemy się jaki ma sens zakładanie 2.0 do tak wielkiego auta rozumiem że tylko ekonomiczne uzasadnienie z powodu większej akcyzy na silniki powyżej 2000 cm pozdrawiam

 11. Kolego źle zabrałeś się do tematu.
  Zanim przystąpiłeś do porównania należało sprawdzić czy wszystkie półintegr schylać y mają takie same rozwiązania.
  Wiem z autopsji , że są inne. Sprawdź układ wnętrza Laika Kreos 4009 .
  Nie muszę się schylać aby wyjść z kampera przy opuszczonym łóżku.
  Tak na przyszłość , radzę się bardziej przygotować aby coś konkretnie powiedzieć na temat kamperów.

 12. 5-35 czemu nie zrobili z tyłu dzwi wtedy nie trzeba na czworaka wychodzić jak nasza kochanka smacznie śpi a do nas dzwoni żona i musimy odebrać tel a nie chcemy obudzić naszej drugiej kobiety Zachar też masz takie problemy w życiu…inegro mogła być 25cm wyższa!!!!moim zdaniem…lepiej człowiek się czuję jak w pomieszczeniu ma 20cm luzu nad głową.Kto chce mieć dom że dotyka głowa do sufitu???fakt ty jesteś trochę większy od połowy Polaków…..

 13. Dla rodziny 2+2 nie ma nic lepszego niż alkowa. Odpada kłopot z opuszczanymi łóżkami a przestrzeni jest bardzo dużo. Sam użytkuje taki model od 3 sezonów (wcześniej półintegrę) i zdecydowanie polecam. Nie polecam łózek piętrowych z tyłu tylko duże podwójne wtedy bagażnik/garaż jest ogromny (mieści m.in. 4 rowery). Ten temat to rzeka. Pozdrawiam obecnych i przyszłych kamperowców.

 14. Uderzenie w stałą przeszkodę z v=50km/h – może zostaniesz inwalidą, a może zginiesz, takie pół na pół.
  Piękne, nowe, laminowane trumienki z własnymi prysznicami.

 15. A widziałeś najnowsze crash testy bodajże Norwegów dotyczące właśnie integry i polintegry? Podobno jest tragicznie. Składają się jak domek z kart. Zero szans na przeżycie. Lepiej jeśli chodzi o bezpieczeństwo mają wypadać kamper-vany. Ja znalazłam tylko jedno źródło na ten temat. Może byś mógł jakoś to rozwinąć?

 16. Szanuje bardzo Pana recenzje. Lecz tu nie do końca się Pan przygotował i napewno nie miał okazji chyba przejechania się tymi samochodami. Integra przeważnie jest wykonana z lepszych materiałów wykończeniowych, lepiej wyciszona i ogromna jest różnica w komforcie jazdy na plus dla integry

 17. Pozostałe samochody rozpraszają. Trzeba było postawić jeden obok drugiego – wyszedłby dużo lepszy film i dużo lepiej by się oglądało.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!