Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Jackowi opadły ręce, kiedy usłyszał kwotę! #Zawodowi_HandlarzeOglądaj „Zawodowi Handlarze” we wtorek o 22:15 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/zawodowi-handlarze-odcinki,5121/odcinek-4,S09E04,201068 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Bohaterami nowego cyklu będą pracownicy jednego z większych komisów samochodowych w Łodzi.
To miejsce, przez które codziennie przewija się tłum klientów i w którym każdego miesiąca sprzedaje się kilkadziesiąt samochodów. Poznamy Bartka z Grodziska Mazowieckiego – właściciela jednoosobowej firmy sprowadzającej na zamówienie samochody z Niemiec i Holandii.
Odwiedzimy z nim firmy handlujące samochodami za naszą zachodnią granicą. Pokażemy, jak przebiega proces poszukiwania samochodów, kwestie transportu oraz negocjacje z klientem, a także sprawdzimy, jak w branży radzą sobie Robert i „Wąski” z firmy z Pruszkowa, którzy na co dzień handlują youngtimerami sprowadzonymi głównie z Japonii i Szwajcarii.

#tvn #tvnturbo #zawodowihandlarze

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

20 thoughts on “Jackowi opadły ręce, kiedy usłyszał kwotę! #Zawodowi_Handlarze

  1. Od tego gościa raz chciałem kupić auto okazał się szrot po dzwonie w Szwajcarii z wystrzelonymi poduchami ale gość zapewniał że on taki kupił
    Tam też miał być nowy aku nowy pasek i nic z tego nie wyszło

  2. ale kit wciska widać że silnik był myty i to ostrą chemią Może nie tydzień wcześniej ale jakiś czas temu. Normalnie przy kilku letnim aucie aluminium się utlenia i powstaje taki ala kurz i jest matowe a tutaj wszystko się świeci i nie ma żadnych przebarwień .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!