Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Jak powstają poszycia foteli samochodowych? – Fabryki w PolsceFotele w samochodzie, to one w dużej mierze odpowiadają za komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Nie bez znaczenia jest tu …

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

22 thoughts on “Jak powstają poszycia foteli samochodowych? – Fabryki w Polsce

 1. Zastanawiasz się nad udziałem w programie Fabryki w Polsce? Podpowiemy i pokażemy przykłady, jak może wyglądać film o Twojej firmie.
  Prześlij dane kontaktowe na adres 👉piotr.kupiec@fabrykiwpolsce.pl👈
  Piotr skontaktuje się z Tobą i opowie, jak wygląda realizacja materiału.

  Zobacz, co u nas słychać 👇
  Facebook: http://bit.ly/2ur7xLQ
  LinkedIn: http://bit.ly/3m4NlKH
  Portal: https://fabrykiwpolsce.pl

  Subskrybuj kanał: http://bit.ly/2trnVPE

 2. fajny program ale ciekawi mnie jedna rzecz, jak to jest ze w wielu filmach pojawiaja sie te same osoby, czyby jedna osoba pracowala na stanowisku kierowniczym w kilku fabrykach..??
  ale najlepsze jest to gdy przedstawiciele firmy czytaja z kartki ksiazkowa regolke, przypomina mi to czasy szkolne gdy nauczyciele wymagali wykucie na blache ksiazkowej regolki, jedno slowo inaczej i juz dostajesz pale

 3. Kiedyś w Poznaniu – Antoninku był ogromny zakład produkujący samochód dla celów rolniczych pod nazwą "Tarpan". Później zakład został za grosze przejęty przez niemiecki koncern Volkswagen. Gdyby Fabryka Samochodów Rolniczych "Polmo" przetrwała, mogłaby dziś produkować coś na kształt amerykańskich pick up-ów; takimi rolnicy woziliby się po wioskach; zrobionymi całkowicie w Polsce przez Polaków.

 4. Świetna seria pokazująca co w Polsce jest robione przemysłowo. I dobrze, że niekoniecznie są to te największe przedsiębiorstwa z pierwszej ligi światowej bo nie mamy takich za wiele. Siłą naszej gospodarki są małe i średnie firmy rozwijane przez wiele lat będące w rękach prywatnych właścicieli i płacące podatki w Polsce. To, że nie konkurujemy jeszcze w wysokich technologiach i nie mamy wyrobów konkurencyjnych typu samochody czy samoloty wynika z tego , że nasza gospodarka jeszcze nie dorównuje takim jak niemiecka czy japońska. A to przekłada się na zyski przedsiębiorstw i płace pracowników. Rozwój gospodarczy to wieloletni proces. Dajmy sobie szanse na rozwój i wykorzystujmy atuty polskich przedsiębiorców a będzie dobrze. Lektor świetnie czyta i przekazuje treści. Oby ta seria stała się takim naszym "How it's made" … in Poland. Myśle ,że miejsc i fabryk nie zabraknie i powstaną kolejne programy z tej serii.

 5. Super kanał ale powtarzacie ten sam błąd co TVN Turbo i jej Polak potrafi, mianowicie słabo pokazujecie sam proces produkcji. Zobaczcie jak to robią w na Discovery w ich Jak to jest zrobione?

 6. Do lektora:
  Nazwę marki Volkswagen czyta się przez "F". Rozumiem, że niektórzy mogą znać lepiej angielski niż niemiecki, ale bycie jakimkolwiek lektorem zobowiązuje do dokształcania się.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!