Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Jak usunąć zażółcenia z poduszek i wybielić poszewki | Skuteczne domowe sposobyPoduszki z pierza, puchu i syntetyczne łatwo żółkną, kiedy się pocisz podczas snu. Pot, naskórek, kurz powoduje, że poduszka i poszewka może stać się siedliskiem grzybów, roztoczy i ich alergenów. W filmie pokazuję jak skutecznie wybielić poszewki i pozbyć się zażółceń od potu z poduszek i spać zdrowo 🙂

Take Look to kanał w którym pokazujemy jak dbać o dom i zdrowie. Radzimy jak sprytnie i szybko posprzątać dom, kuchnię, łazienkę i zrobić samodzielnie różne rzeczy w domu.

Kontakt: biuro.takelook@gmail.com

Muzyka: biblioteka audio You Tube

Prawa autorskie zastrzeżone.
Jeśli chcesz użyć fragmentów lub całości filmu zapytaj o zgodę.

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

27 thoughts on “Jak usunąć zażółcenia z poduszek i wybielić poszewki | Skuteczne domowe sposoby

 1. W suszarce program "PIERZE" ?! To jest pralka w końcu, czy suszarka z funkcją prania ??? Ja mam japońską suszarkę i jest tylko program SUSHI , nie ma PIERZE. A mogą być piłeczki do tenisa stolowego ?

 2. Należy spać w opakowaniu czyli w dresie i w czapce . rozszczelnione okno, kaloryfery zamknięte, temp. 13-15st.C Same plusy : zdrowie, dopływ powietrza, czysta poduszka . Poza tym, w razie nalotu mundurowych o 5 rano, mamy okno przygotowane i dres do biegania na sobie.

 3. Przydatny film i porady. Jednak mam uwagę – wszystkie naturalne składniki. Woda utleniona nie jest naturalna 🙂 Nie występuje w przyrodzie. Pierwszy raz została otrzymana na drodze chemicznych reakcji w laboratorium.

 4. Jak wyprać grubą wełniano-podobną czapkę z pomponem futrzanym aby zachował swój wygląd nie zniszczony po upraniu..
  Czapka już się naciągła i nie trzyma się dobrze na głowie. Pomyślałam żeby ją potraktować gorącą wodą aby wróciła do pierwotnego stanu ale pompon futrzany? (Szkoda mi wyrzucać czapki ) Jak sobie poradzić z czapką?. Należy już mi ją wyprać by mogła służyć mi w kolejnym sezonie jednak nie ukrywam że to nie lada dla mnie problem, wrzucając ją zwyczajnie do pralki, uważam że pompon futrzany będzie zniszczony (może się mylę , jednak nie chciałabym ryzykować. ) Mają państwo jakiś sposób na rozwiązanie mojego problemu?.
  Uprzejmie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

 5. Czy do przygotowania tego płynu zamiast soku z cytryny można dodać octu? Jeśli tak, to w jakiej ilości i w jakim stężeniu? Jaką funkcję pełni tutaj woda utleniona?

 6. No może…, zdecydowanie jednak użyłabym do wybielania vanisha (pachnie super!), a takie wstrętne zażółcone poduchy wymieniłabym na nowe. Jak komuś za drogo, to czekać na korzystne wyprzedaże.

 7. Ponieważ nie mam suszarki (maszyny) to czy nie jest alternatywą kilkukrotne odwirowanie poduszek w tym np. 2 x z piłeczkami i suszenie na suszarce w cieple przy kaloryferze w zimie i na słońcu latem? Jak Państwo myślicie?

 8. Dobre sposoby , niestety , niektóre komentarze poniżej obrażliwe. Zapytania o suszarkę ? Mam tylko jedną podpowiedź stosuję już od wielu lat do proszku – sodę oczyszczoną – niestety po latach niszczy białą pościel, bieliznę dosłownie po kilku miesiącach, radzę nie stosować na co dzień, nie do każdego prania. Take Look – brawo.

 9. Ja zrobiłem tak: półtora miarki proszku Persil do białego i trochę sporo sody odplamiającej Dk.becmann nie wiem czy dobrze napisałem prana była kołdra żółta jak poduszki ukazane na filmie nie prana sporo czasu program nastawiłem bawełna 90 stopni sam cykl trwał około 3 godzin i woda po praniu zasadniczym które trwało około 2 godziny wyleciała tak żółta że aż zielona a po praniu kołdra była cała BIAŁA!!!! i pachnąca.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!