Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Jak włączyć pozycję N (neutral) w BMW bez prądu? F10, F11, F30, F31, F32, G30, G31 G32 i inne. ShortW dzisiejszym odcinku z serii Ciekawostki Motoryzacyjne:
Awaryjne włączanie pozycji Neutral (N) w automatycznych skrzyniach biegów BMW ZF 8HP.
Zobaczcie sami jak to zrobić.

#bmw #mechanic #short

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

22 thoughts on “Jak włączyć pozycję N (neutral) w BMW bez prądu? F10, F11, F30, F31, F32, G30, G31 G32 i inne. Short

  1. No dobra, Auto rozładowane kładę się pod samochód od strony kierowcy, wkręcam śrubkę i co? Już jest na N ? Czy w f30 tez trzeba ściągać osłonę skrzyni czy da radę tą śrubkę wkręcić normalnie ??

  2. 1.W F07 trzeba zdjac taka dużą pokrywę skrzyni (w dotyku jak dykta siega do polowy auta), znajduje sie ona z przodu z lewej strony. Tam rowniez jest ta śruba.
    2. W bagażniku jest linka do wylaczania hamulca parkingowego
    3. Bez lewarka do naprawde niskich aut nie ma co podchodzic, bo poduszki beda nie napompowane
    4. W instrukcji ma niby gniazdo w bagazniku, ale to nie prawda niestety.

  3. Mi padł rozrusznik i laweta ale wciągnięcie na lawete X6 jak nie masz neutrala praktycznie niemozliwe no chyba ze wózki pod wszytkie 4 koła. Wiec info przydatne i potwierdzam ze tak jest z tymi skrzyniami zeby wrzucić na neutrala musisz wejsc pod auto.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!