Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

JAK WYCZYŚCIĆ PLASTIKI W SAMOCHODZIE? – Jeden środek wiele możliwości !Jak porządnie wyczyścić plastiku lub gumy w swoim samochodzie ? Po obejrzeniu tego odcinka dowiecie się jakiego środka użyć …

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

38 thoughts on “JAK WYCZYŚCIĆ PLASTIKI W SAMOCHODZIE? – Jeden środek wiele możliwości !

  1. zasubskrybowałem dałem łapkę w góre ale jesteście mistrzami w odpicowaniu samochodów ..tak z ciekwości czy w domu też tak pięknie sprzątacie czy żony maja lekcje ..ogólnie aż miło patrzec ja to zawsze jak kupuje to chciałbym czyste auto takei tez sprzedaje a słysze że to tak do sprzedaży nie ja lubię mieć czysto pozdrawiam .

  2. Panowie, jak to jest, że takie "zalewanie" wszystkich przycisków i ogólnie elektroniki chemią nie powoduje żadnych uszkodzeń? Z każdym środkiem można tak bezpiecznie działać?

  3. Jezeli cos pokazujecie to wypadaloby wrzucic link z preparatem bo dalej nie wiem jaki kupic. Takich srodkow abc jest mnostwo. Poza tym zaopatrzcie sie w mikrofony bo sluchac sie tego nie da.

  4. Bzdura.skórę śmiało można czyścić apc,tylko warto zaimpregnować je po czyszczeniu bo apc wysusza skóry mocno.Patrząc na skład colourlocka można zauważyć,że w dużej mierze zawiera składnik konserwujący.Wiadomo,że lepiej wyczyścić środkami przeznaczonymi do tego ale mówienie,że apc to zły pomysł jest niemałym minięciem z prawdą 🙂

  5. a nie uszkodzę powierzchni tym środkiem? ostatni w mazdzie plastiki mi wypłowiały i zrobiły się matowe i lekko szarek, co z miękkimi deskami takimi jak w e90 gdzie jest coś w stylu skórki ?

  6. Co się tak gibacie? I po co ten napięty ton? "…mega czyste…" A może pico czyste? Mega to przedrostek krotności miar. Gimbaza używa niewłaściwie, nie oznacza to że warto stosować mówiąc do ludzi.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!