Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Jak zainstalować Android Auto / CarPlay / MirrorLink (Mirror Screen) w Citroenie C4 PicassoW filmie pokazujemy jak zamontować Android Auto / CarPlay w Citroenie C4 Picasso. Dzięki czemu na radiu SMEG możemy mieć mapy Google. Najprościej oczywiście jeśli masz telefon z Androidem 10 i wyżej. Dodatkowo pokazujemy tu opcję Mirror Link (MirrorLink, Mirroring, Mirror Screen), która umożliwia nam oglądanie filmów na ekranie radia samochodowego SMEG (dlatego też pokazujemy jak włączyć debugowanie USB w telefonie).

Zobacz moduł Android Auto / CarPlay do Citroena i Peugeota: https://bit.ly/3s4uDXe

Ten moduł zastosujesz w Citroenie C3, Citroenie C4, Citroenie C5 oraz w Peugeocie 208, Peugeocie 308, Peugeocie 408, Peugeocie 508, Peugeocie 2008, Peugeocie 3008, Peugeocie 4008.

Kontakt do nas:
22 663 47 58
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

Copyright (c) 2021 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube. W intro wykorzystano: SORRY – VOLTE/FACE [Release Trailer].

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

27 thoughts on “Jak zainstalować Android Auto / CarPlay / MirrorLink (Mirror Screen) w Citroenie C4 Picasso

 1. Wszystko super, tylko nie mam pojęcia gdzie mogę to umieść w peugeocie 208, za modułem ciasnota, gdzie indziej ciężkie dojście. Był może jakiś klient który zrobił to w tym aucie?

 2. Bonjour, j'aimerais savoir si ce boitier retransmet l'affichage de la navigation sur l'écran panoramique où s'affiche la vitesse ?
  Merci d'avance pour votre réponse 👍.

 3. Witam posiadam system Citroen C4 Grand Picasso 2014 STEG+. W samochodzie jest wejście Aux, ale ikona Aux w menu jest wyszarzona i nie można jej wybrać nawet po podłączeniu kabla. Moduł działa, ale nie ma dźwięku. Czy można to obejść?

 4. Hola, necesito algo de ayuda.
  El sonido se corta a los pocos segundos y de manera aleatoria. A que se puede deber eso?
  Esta instalado en un Peugeot 308 2015 con smeg +
  Gracias

 5. Mam kilka pytań odnośnie współpracy modułu z fabrycznym radiem:
  1. Jak wygląda procedura przełączania pomiędzy funkcjami radia i modułu – np. mam uruchomione i wyświetlane mapy google, wciskam przycisk sterowania klimatyzacją, zakładam że ekran przełączy się na panel klimatyzacji, jak dokładnie wygląda procedura powrotu do ekranu map?
  2. czy jeśli mam uruchomioną muzykę z "oryginalnego radia" w tle i mapy google na module, czy będą odtwarzane dźwięki nawigacji
  3. czy jest w ogóle możliwe jednoczesne działanie fabrycznego radia i map Google.

 6. Jaki jest koszt modułu oraz podłączenia? Dodatkowo czy mapy google z apple car play wyświetlają się na ekranie z zegarami – tak jak oryginalna nawigacja?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!