Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Kupiliśmy FORDA MUSTANGA za $1900 na COPART / NAPRAWA!Dzisiaj w odcinku Grzegorz z Adamem pokażą Wam Forda Mustanga kupionego na aukcji za 1900$ oraz naprawę kilku Mustangów z silnikami 2.3 Ecoboost, 3.7 V6 oraz 5.0 V8. Zapraszamy do oglądania!

👍🏻 Subskrybuj kanał!
https://goo.gl/2p2ofj
————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

22 thoughts on “Kupiliśmy FORDA MUSTANGA za $1900 na COPART / NAPRAWA!

 1. 1️⃣ Jak zawsze zapraszamy do polubienia filmu, udostępniania, wyrażania opinii oraz na naszego Facebooka, tam wszystkie ostatnie zakupy i licytacje:

  👉 https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA/

  2️⃣ Zapraszamy do naszej AutoDiscover’owej grupy na FB:

  👉 https://www.facebook.com/groups/AutoDiscoverUSA

  👉 Chcemy zebrać wszystko to co dotyczy tematu importu aut z USA, czyli licytacje/okazje/porady/przeróbki oraz weryfikacje VIN w jednym miejscu. Jeśli nie macie czasu importować auta tylko szukacie czegoś na miejscu to pomożemy sprawdzić czy auto wyglądało tak jak twierdzi sprzedawca.

 2. Ford Mustang we wczesniejszych modelach, dodge ram tez posiadał tylko kierownicę po lewej stronie wiec takie modele za bezcen sa do licytacji w Wielkiej Brytanii na copart kropka co kropka uk ,Najlepiej search dany model w przyszłej aukcji na tej str.
  Z pewnością transport tirem będzie tańszy jak statkiem.🛻 z usa

 3. W sumie nie są drogie części do Mustanga, z tego co widzę. Oprócz tylniego boczku 😄 Patrząc na te nowe Mustangi, to chyba jednak wolę kształt starszej wersji. Jakoś jest bardziej cool.

 4. 4.31 widac rozwiercone zgrzewy {tak widac} a 6.29 bedzie zgrzewane w tych samych miejscach fabrycznych to co z dziurami po rozwiercaniu ? jesli sa otwory to polecam szlifowac element który wywalicie a poszycie zostanie bez sladów spawania ….i zgrzewac w tych samych punktach zgrzewarką doczołowa plus klej metal metal:)

 5. Auto bite, zawsze będzie bite – a co z poduszka na kolana ? W specyfikacji do wymiany już brak ! Czyli już bezpiecznie nie jest w Polsce . Z takiego powodu auta lecą do ubezpieczalni a potem do biedniejszej części narodu niestety

 6. Nie chce dużo mówić ale te auto staje się masówka dla ludu bardzo dużo tego jezdzi ceny niskie a i żadna inwestycja wprzyszlosc jako klasyk . Auto fajne ale osobiście wolałbym dodg chellenger

Dodaj komentarz

Zadzwoń!