Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Land Rover range rover sport L320 wiązka elektryczna. naprawa szyb. awarie. co warto zrobić.W razie pytań co i jak. Chętnie pomogę.

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

4 thoughts on “Land Rover range rover sport L320 wiązka elektryczna. naprawa szyb. awarie. co warto zrobić.

  1. Majster tesa u nas w Polsce jest na tony . Topowy produkt. Sam ostatnio używałem i ma super klej i strukturę. To tak jak byś używał loctite czy inny markowy klej wurtch , 3M. Tesa ogolnie zajmuje sie chyba produkcją taśm. Sam nie wiem czy tesa jest polska czy niemiecka czy jaka ale jest to dobry produkt. Być może u was słabo wszedł w rynek. Pozdro 😀😀😀

  2. Wymien filtr od hydrauliki i olej w niej. Od hydrauliki drugiej pompy. Filtr na ramie pod fotelem pasazera. Nikt tego nie robi i pompy klękaja. Przynajmniej w tdv8…

  3. Nie tykaj tej linki!!!

    To jest awaryjne odpuszczenie ręcznego hamulca. Tyle ze po tym trzeba zdemontować z ramy ten mechanizm i naprawic bo zwolnienie awaryjne go uszkadza. Wyjac to i wlozyc bez zdjecia nadwozia to droga przez pieklo.
    Da sie, raz robilem. Nigdy wiecej. Problemem nie jest sam brak dostępu. Blacha za kolem zapasowym zaslania 80% dostępu i widocznosci, niewiele da sie odkrecic. Mocowania kabli i linek zerdzewiale rozpadajace sie, sruby 8mm na klucz 10mm nie do ruszenia sama rdza lub obemkniete.

    Malo tego, range nie pozwoli ci wymienic elektromechanizmu na uzywany sprawny. Masz kupic nowy. W polandii 3500zl ostatnio kosztował. Uzywany ci nie ruszy bo ma inny vin dopisany i nie za bardzo jest jak go nadpisać. Przynajmniej ja nie znalazlem nikogo kto robi. A tesa to najlepsza taśma.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!