Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Mercedes klasa V – niedoskonały, ale i tak każdy go chceTen samochód można spotkać na postojach taksówek oraz na parkingach przed lotniskami i hotelami. Klasa V jest bardzo popularna wśród ludzi, którzy realizują zarobkowy przewóz osób. Na czym polega jej fenomen? Przecież jest dużo tańszych alternatyw na rynku. Magia może być zaklęta w znaczku na masce, gdyż sporo osób kojarzy markę Mercedes z luksusem i niezawodnością.
W tym filmie zobaczycie, jak zmieniła się klasa V po kuracji odświeżającej, która miała miejsce w 2019 roku. Czy subtelne zmiany wizualne to jedyne nowości?

Zapraszamy do oglądania!

– Wszystko o modelu Mercedes klasa V:
https://www.autocentrum.pl/mercedes/klasa-v/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/testy-opinie/
https://www.autocentrum.pl/usterki/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/
https://www.autocentrum.pl/dopasuj-auto/krok-1/ (nowa wyszukiwarka samochodów nowych)

#AutoCentrum #Mercedes #Vklasa #van #vip #testsamochodu

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

34 thoughts on “Mercedes klasa V – niedoskonały, ale i tak każdy go chce

  1. Nie rozumiem po co pakują tam silnik, który buja gablotę do 220km/h a hamulce z Renówki, gdzie po drugim mocniejszym hamowaniu leci jak pendolino. Po 4 latach sprzedałem, wrócę do tego modelu jeśli wrócą do 3L diesli, i o dołożę na starcie hamulce Brembo, teraz zostałem przy SUV.

  2. Przypomniała mi się moja jazda z kolegą po Warszawie. Nastawiłem nawigację, podwiozlem kolegę na przystanek po czym pojechałem do lekarza. Nawigacja zawiozła mnie nie tam gdzie chciałem. Wydarlem się w samochodzie k… jakie p… Multikino. Odezwała się nawigacja nie potrafię określić celu k… jakie p.. Multikino.

  3. tak naprawde to ze trzeszczy pod naciskiem palca moim zdaniem nie jest az taka wada. Wazne by podczas jazdy nic nie trzeszczalo bo to jest denerwujace a kto tak naprawde testuje to naciskajac paluchami podczas normalnego uzywania?. Trzeba podczas jazdy jesli trzeszczy to nadmienic.

  4. Przy tej swoistej "rozmowie" z samochodem aż przypomniało mi się, jak Jeremy Clarkson w Golfie 7 (chyba) chciał wysłać wiadomość głosową do Jamesa Maya i średnio mu to wychodziło, gdyż asystent głosowy inaczej rozumiał to, co mówił Clarkson… Tutaj mamy zupełnie inny biegun, za kilka lat pewnie ten system będzie tak rozwinięty, że w ogóle nie będzie czuć różnicy w rozmowie, kiedy rozmawia się z człowiekiem, a kiedy z maszyną.

  5. Potwierdzam wszystko co tutaj powiedziałeś odnośnie zarobkowego przewozu osób 😀 Straż miejska jest wobec vanów Mercedesa bezsilna – bo do hotelu dojechać musimy. Nawet im się nie chce zatrzymywać żeby zapytać

  6. Dziwię się, że np. Citroen nie zrobi DS z wersji Travaller. Miałem okazję jeździć najbardziej bogatą wersja Peugeota, ale faktycznie duzo, dużo jej brakuje do V. A DS mogłyby zawojować, namieszać na rynku.

  7. Te pochwały na temat wystarczającej mocy i momentu, przyspieszeń i spalania oparte są jak sądzę na testach przeprowadzonych w czasie jazdy "na pusto" bez pasażerów i bagaży.

  8. Wiecie, ze yt blokuje ulubioną ilość gwiazdek i je wycina??? Sprawdz obok: Nie ****** tylko *** ***!!! Ale jest na to metoda: J384Ć P15!!!!!! Szach-mat frajerzy z yt!!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!