Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Mercedes sprinter laweta-spawanie,cięcie,gięcie i naprawa zardzewiałej ramy

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

24 thoughts on “Mercedes sprinter laweta-spawanie,cięcie,gięcie i naprawa zardzewiałej ramy

  1. Ja kupiłem w 2000 roku Sprintera 212 z 1998 roku, który wcisnął się pomiędzy 2 ciężarówki.
    Lewa strona lekko błotnik pogięty, a prawa strona błotnik i drzwi do wymiany i poszycie słupka (do którego drzwi się mocuje). Z remontem i zakonserwowaniem wyniósł 44.000zł.
    Jeździł mój tato do 2010 roku i sprzedał w idealnym stanie za 26.000zł. Kupił człowiek, który miał warzywniak i przyjechał z synem 10 letnim. O auto dbałem a jak go kupiłem to pojechałem na 4 godzinne mycie myjką ciśnieniową całego podwozia, wnęk drzwi i wszystkiego co się dało rozbroić. Potem auto pojechało na wioskę, gdzie stało przez 3 tygodnie w lecie przy upałach, aby wilgoć odparowała. Sam konserwowałem woskami i tzw. barankiem i poszło 5 puszek baranka boll i 8 puszek (do pistoletu) wosku. POLECAM taką robotę i auto NIGDY nie będzie rdzewiało. Oczywiście trzeba konserwować od dachy po podwozie bo wilgoć jest wszędzie i zżera nawet dach i słupki. Mercedes był z firmy okiennej z Luxemburga i miał jasno brązowy napis Sermelux.

  2. Ten tekst z wiedzminem bezcenny niewiem po raz ktory to napisze ale napisze podziwiam to ze to wogole robisz te auta juz dawno powinny byc w hucie a ty je ratujesz a w zasadzie dajesz 3 zycie jak kurczakom w tesko normalnie sxacun.

  3. Pozostaje pytanie, czy taka naprawa jest w ogóle ekonomicznie uzasadniona? Sprinter z '95 raczej majątku nie jest warty, a cięcia, spawania i lakierowania troszkę tutaj jest. Bez urazy oczywiście, bo moim zdaniem robota bardzo dobra 😀

  4. Dawno filmiku nie bylo, wiec wiadomo ze roboty w 3doopy 🙂 Dobry czlowiek, to sie dobrze oglada! Jak zw super, serce sie cieszy jak sprzetow w warsztacie vel "salonie odnowy biologicznej" przybywa 🙂 Tak trzymac!! Czekamy na kampo-kaczke!

  5. Ee to mój lt nie wygląda tak źle przy tym egzemplarzu . Napisz mi tutaj jak się aktualnie skontaktować z tobą kiedyś może 2 lata temu dzwoniłem do Ciebie ale już mi numer wcięło .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!