Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Mój microcar – PORADY akumulator i układ elektryczny.Gdzie jest akumulator?
Do czego służy największy bezpiecznik 70A?
Jak naładować akumulator i jak uruchomić microcara w razie rozładowania się akumulatora?

Na te i więcej pytań – znajdziecie odpowiedzi w tym odcinku naszych porad.

Masz samochód marki Ligier lub Microcar? Oryginalne części zamienne mamy dostępne od ręki w naszym magazynie w Warszawie, zadzwoń 882 71 1234 albo napisz na biuro@ligierpolska.pl, przygotuj numer nadwozia – VIN, może być potrzebny. Znajdziesz go w dowodzie rejestracyjnym.

Listę autoryzowanych serwisów i przedstawicieli znajdziesz na naszej stronie w zakładce SERWIS: http://www.ligierpolska.com.pl/serwis/

Zapraszamy!

UWAGA! Przy pracy zalecamy zachowanie ostrożności oraz stosowanie sprzętu ochrony osobistej: okularów, rękawic i ubrania ochronnego. Samochód powinien być wyłączony i zabezpieczony przed uruchomieniem silnika lub przetoczeniem się.
Jako producent filmu – nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne wypadki wynikające ze stosowania przedstawionych w nim procedur. Wszelkie prace każdy wykonuje na własną odpowiedzialność.

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

6 thoughts on “Mój microcar – PORADY akumulator i układ elektryczny.

  1. Taka skrzynka z kablem od akumulatora jest w najnowszych Microcarach (w których nie trzeba jeszcze doładowywać akumulatora 🙂 ) Czy w moim Microcarze Duo z 2015 roku można podpiąć ładowarkę pod kabel pod czerwonym kapturkiem podłączonym pod alternator?

  2. Witam nazywam sie aleksander i na poczatku sierpnia zaczynam 14 rok życia ktory umozliwi mi robienie tego co od zawsze mnie ciekawilo czyli prowadzenie pojazdu. Wszysyko wydawało by sie super lecz nie chaial bym zaryzykowac i zakupic microcara z OLX ktory mogl by by zepsuty, lecz gdy patrzę na ceny microcarów najlepszej marki ligier wiem ze marzenia sa daleko. Nie wiedzialem czy wogólę napisac ta wiadomość i czy komentarz to dobre miejsce na tego tupu sprawę lecz zdalem sobie sprawe ze i tak na tym nic nie stracę. Po krotkim wstepnie przechodzę do tematu chcialbym zaproponowac współpracę pomiedzy mna a najlepsza marką microcarow ligier. Wzamian za użyczenie mi microcara mógłbym podawac najbardziej wadliwe funkcjię oraz reklamowac najlepsza markę ligier. Wrazie gdyby za użyczenie było potrze wiecej niz zaproponowałem a wiem ze moze sie tak stac prosze o informacę na maila: ologolfmaster@gmail.com tak gram w golfa ktory moze byc dobrym miejscem do reklamowania microcarow.
    Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!