Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Montujemy najlepsze wspomaganie do ciągnika Władimiriec T-25 трактор Владимирец т 25Jedyny taki zestaw na rynku!
Siłownik między kołami. Nie demontujemy sprężarki! W zestawie kompletna kolumna kierownicza oraz dwie pompy hydrauliczne! Końcówki drążka marki MORGA z pięcioletnią gwarancją!
https://hurtowniarolnicza.pl/wspomaganie-t-25-silownik-miedzy-kolami,1181,37128.html

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

32 thoughts on “Montujemy najlepsze wspomaganie do ciągnika Władimiriec T-25 трактор Владимирец т 25

  1. Lewarek zmiany biegów prawie zawadza o stacyjkę i można sobie ręce pokaleczyć o kluczyk. Kolumna jest ustawiona pod złym kątem.
    Jak się kluczyk odwróci do góry „nogami” to jest troszkę lepiej.

  2. Właśnie zamontowałem takie wspomaganie i jest super ale ma tez wadę. Kierownica w skrajnym położeniu kół nie zatrzymuje się i można nią kręcić w nieskończoność. Otwiera się chyba zawór przelewowy. Czy da się to jakoś rozwiązać ?

  3. Proszę Państwa! Ważny szczegół: po montażu tego adaptera dla pompy wspomagania pompa układu hydraulicznego MA ZMIENIONY KIERUNEK OBROTÓW na przeciwny! Należało pompę hydrauliki przełożyć na przystawkę wspomagania, gdzie miałaby ten sam kierunek pracy co wcześniej – w lewo. Natomiast nową pompę dla hydrauliki przystosowaną do pracy w prawą stronę.

  4. Agro -Bis Kiedy możemy liczyć na prezentację układu pneumatycznego do Wladimirca T25A liczymy na was. 👍Jeżeli chdzi o wspomaganie to fachowa robota. Jeżeli będzie prezentacja ukladu pneumatycznego z pewnością zamawiam brakujące części u was. Pozdrawiam😀👍

  5. Moim zdaniem przy tej przystawce i dwóch pompach tuleja napędowa przenosząca napęd od docisku do przystawki długo nie pożyje. Przy zwykłej jednej NSZ 10 po kilku latach wielowypust na tulei i w kole zębatym się ścina. Biorąc pod uwagę że teraz mamy kiepskiej jakości zamienniki, to może być tylko gorzej jeśli ktoś taki zamiennik ma założony. Sam dopiero co robiłem remont skrzyni i przy okazji wymieniałem tą tuleję bo już ledwo zazębiało z kołem a mam od dwóch lat NSZ16.

  6. a jeszcze jedno ja władka naprawiam od 15 roku zycia a mam 33 i znam sie na nim za niedlugo zaczynam swoj kanał wiec zapraszam a przerobki robie kosmos zbieram fundusze na zajebisty warsztat bo wiedze posiadam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!