Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Najem długoterminowy – Moja kosztowna "przygoda".Dzisiejszy odcinek jest trochę inny. Omówię Wam chronologicznie moją historię z najmem długoterminowym. Dlaczego to tyle mnie kosztowało?

Sklep „Petrolhead Number One SHOP” na Facebooku:
https://www.facebook.com/Petrolhead-Number-One-Shop-106557027946098
PetrolheadNumberOneShop@interia.pl

Jeśli uważasz, że Twój samochód powinien wystąpić w jednym z odcinków – napisz👍:
petrolheadnumberone@gmail.com
(zgłoszenia raczej Szczecin i okolice)
FACEBOOK: https://www.facebook.com/PetrolheadNumberOne/

#NajemDługoterminowy

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

21 thoughts on “Najem długoterminowy – Moja kosztowna "przygoda".

 1. Witam Autora! Bardzo ciekawy filmik i jak zawsze uśmiałem się grubo xD Charakterystyczne poczucie humoru robi robotę! Pozdrawiam PS "rdza bez rdzy" mistrz 😛

 2. ALD rownież nie polecam 🙂
  Ja zarządzałem samochodami służbowymi i miałem ponad 100sztuk w Leaseplan.
  Nie było czegoś takiego jak wpłata początkowa. Była ustalona wartość rezydualna na koniec wynajmu i katalog uszkodzeń i nic mnie nie interesowało z ile auto sprzedadzą. Wykupiony pełen serwis.
  Nigdy nie było klopotu z zakończeniem leasingu. Uszkodzenia ponadnormatywne amortyzowane – zostawiałem niektóre, bo było taniej zapłacić niż zgłaszać szkody (szkodowość się liczyła) czy naprawiać na FV.
  Plusem wynajmu jest brak konieczności budżetowania kosztu w firmie. Taki wynajem jest jak koszt telefonu, można wrzucić w koszty, nie trzeba amortyzować itd.
  Zalezy co komu potrzebne. Jak na krótko auto, to wynajem (leasing operacyjny)
  Jak na dłużej leasing finansowy.
  No i nie po taniości, ale dużych firmach jak własnie Leaspan itd.

 3. taki rozsądny gość , a dałeś sie nabrać na najem długoterminowy eh…. szkoda , ze wcześniej nie oglądałeś na przyklad tego co mówi Maciek Wieczorek. Pozdrawiam nie hejtuje 😀

 4. Ja opowiem o mojej:), mam auto w leasplan (tak wyszło nie była to moja decyzja) auto zakupione za 80 tys brutto w 2019, rata wyliczona na podstawie utraty wartości do 60 tys brutto po 3 latach. Szacowana wartość pojazdu 60 tys. I teraz, najem się kończy, wartosc auta to 85tys brutto, rata oczywiście nie podlega korekcji, a wykup tylko za 85tys! Nie będę już się rozwodził na temat serwisowania po stodołach, wymianie no wycieraczek na jakieś tanie, tak że lepiej było założyć stare it'd itp. nigdy więcej najmu!

 5. Wniosek krótki, najem długoterminowy to gówno. Za 84k to byłoby zajebiste auto na własność. Gdyby na taką minę wjebał się ktoś, kto nie jest bogaty, to by się tym złodziejom nie wypłacił. Aczkolwiek trzeba było już na samym początku iść do sądu, a nie wymieniać się z nimi pismami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!