Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

34 thoughts on “NAPRAWA TAPICERKI SKÓRZANEJ ROZCIĘCIA / DZIURY RENOWACJA SKÓRY / SWAGTV

 1. 🔔 Szkolenie z zakresu PEŁNEGO AUTODETAILINGU:

  • czas trwania szkolenia: 2 dni

  • 📃 zgłoszenia: SwagTVcontact@gmail.com

  • zakres szkolenia: korekta lakieru, zabezpieczenie lakieru, nakładanie powłoki ceramicznej, pranie tapicerki materiałowej/skórzanej, ozonowanie i inne autodetailingowe procesy.

  🔵 Facebook: https://goo.gl/zvEZGm

  🔴 Instagram: https://www.instagram.com/SZWAGIERSWAGER

  🟡 email: SwagTVcontact@gmail.com

 2. Mijsce naprawy jednak widoczne. Lepiej się nie da naprawić. Czy jednak wymiana 2 kawałków skóry uwzględniając koszt materiałów i Twoją pracę nie wyszła by lepiej i taniej?

 3. Jaki jest (aktualny) +/- koszt naprawy tego typu dziury u fachowca vs koszt tych materiałów (zestawu) do naprawy. Mam do zrobienia takie przecięcie na długości 3-4cm w kształcie litery U

 4. Bardzo fajnie ze dzielisz się wiedzą i bardzo ładnie tłumaczysz wszystko, poszczególne etapy i rodzaje chemii. Przykład bardzo dobry bo nie tylko opowiada o malowaniu skór ale także o większych naprawach; niestety efekt końcowy bardzo mizerny.

 5. Panie, ten balsam o ile dobrze kojarzę jest do skór otwartych( chłonnych), a nie lakierowanych zamkniętych :] położyłeś balsam koloryzujący a jakaś biała dama zaraz po tym będzie wyrywać włosy z głowy bo balsam będzie miała na sukience.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!