Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

OD SPODU #67 VOLKSWAGEN PASSAT B8, NAZYWA SIĘ JAK "TAKIE" AMORTYZATORY XDSIEMANO
Dzisiaj porzondnde ałto!
Niemcy to umiejo!
Samochody robić i takie tam… no wiecie… a zresztą każdemu zdarzy się czasem coś zmalować!
Pozdro!

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
https://zrzutka.pl/ba9dyn
ALBO
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?local

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: „profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris.

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

#GERMANY #Profesorchris #odspodu

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

30 thoughts on “OD SPODU #67 VOLKSWAGEN PASSAT B8, NAZYWA SIĘ JAK "TAKIE" AMORTYZATORY XD

  1. Z tą rasą Aryjką to jeden wielki fałsz pan akwalerysta gdyby znał genetyke wiedzial ze niemcy nie mają za wiele z Ariami . Niemcy według genetyki to koktajl Mołotowa, Sasanidzi, Frankowie ,Tełtoni , Słowianie , i najwiecej Khazarów ze wschodu z wędrówki ludów z od 400 do 800 r. Dlatego Niestety wiekszość Niemców to nie R1A1 a najwiecej tej grupy DNA właśnie jest w Polsce. To taka sama wersja falszu jak z obozami Polskimi.

  2. Sam jesteś plasticzek to jest nakładka aluminium weź sobie multimetr insprawdz dokładnie to jest powlekane ale na kantach listew multimetr ci powie prawdę,klamki obwódki metal!

  3. Trzeba miec cos z glową aby w takim programie mowic ze ministerstwo oddaje jakies pieniadze Rydzykowi..Nie jestem za Rydzykiem wogole ale to juz gosciu przesadzasz jak bede chcial pop[atrzec na program polityczny to sobie go wlacze..

  4. Co tu dużo mówić. Uwielbiam passaty. No i sam mam jednego. CC 2.0 TDI 177 KM jeszcze bez moczu. Jak narazie jestem zachwycony. Dla ścisłości, jestem z Podlasia, tu mieszkam i nie jestem rolnikiem, a nauczycielem, który dorabia na wakacjach jeżdżąc śmieciarką.

  5. Kupując kolejnego passata powtarzam sobie że to już ostatni. I tak z każdym przewalam pół bańki kilometrów. I co?Szukam szukam i znowu passat. Na woła roboczego nie ma nic lepszego. Proste wdzięczne auto. Dużo zniesie mało wypije. One dają się lubić.

  6. Ta generacja passata przyciąga wyjątkowy tłum krulów szos, którzy z kartofliskiem i scybulko w bagajerze nie potrafią opuścić lewego pasa na autostradzie.

  7. W vw rdzy nie widać, przez to mają tyle plastikowych osłon pod spodem .oni gnija pod tym niby barankiem na podwoziu .z zewnątrz pięknie, w rzeczywistości czasem nie ma wcale blachy

  8. Ten wodny intercooler z biegeiem czasu sie luszczy a kawalki aluminium wpadaja glebiej. Efekt widomy do przewidzenia. Nowe jednostki vw to jedne z najgorszych silnikow na rynku, gorsze sa chyba tylko skyactiv od mazdy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!