Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Odwiedziliśmy miejsce pełne motoryzacyjnych skarbów! | Polskie BMWhttp://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN!
Subskrybuj mój kanał: https://www.youtube.com/c/patrykmikiciuk?sub_confirmation=1
Odkrywamy kolejną niesamowitą historię. W 1934 r. zaprezentowano roadstery 315/1 i 319/1 wyposażone w jednostki o pojemności 1500 ccm i 1900 ccm. To prawdopodobnie pierwszy przedwojenny samochód, który zapoczątkował polski motorsport.

#patrykmikiciuk #polskiebmw #BMW Materiał zawiera lokowanie.

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

28 thoughts on “Odwiedziliśmy miejsce pełne motoryzacyjnych skarbów! | Polskie BMW

  1. Panie Patryku mówi pan tak ładnie o klasykach pozostałych w naszym kraju, ale wiem że chyba pod Warszawą była bardzo duża kolekcja w prywatnych rękach prawdziwe perełki pan ponoć nie dawno zmarł a o autach słuch zaginął.

  2. Może głupio mówię ale stalowa pokrywa bagażnika mogła być montowana w celu wyważenia auta bmw od dawna stosuje takie zabiegi np w e36 cztero cylindrowym silniku akumulator był pod maska a w sześciu cylindrach akumulator jest w bagażniku oczywiście jest to jedynie spekulacja

  3. Tomek,dogadaj się z właścicielem BMW, że rozbierzesz jego auto i sobie skopiujesz wszystkie brakujące detale, a w zamian zrobisz porządny przegląt auta i dorobisz w gratisie brakujące detale. Wszyscy powinni być zadowoleni.

  4. Chowajcie wszystkie auta przed Tomkiem….. bo On zaraz je wszystkie skopiuje.☺ Tomek,nie hamuj swoich popędów…. hi hi, tylko kopiuj wszystko co się da. Będzie dla nas i dla potomnych. Tomek, jesteś WIELKI. Pozdrawiam.

  5. Potwierdzam jedno. Do klasyka klasyczne świece, WSK i Maluch najlepiej pracuje na Iskrach, Simson na AKA IFA, Mercedes W126 na Bosch itd. Na tym te sprzęty projektowano i na tym powinny chodzić.

  6. Gostyń – miasto – rondo. A byłem ciekaw kiedy Patryk tam zawita. Kolekcja i właściciele w okolicy znani od zawsze . Wręcz wizytówka regionu, na równi z przemysłem bryczkarskim.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!