Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Oszustwo na Copart. Przyjechała MINA! / Naprawa luksusowych SUVów z USAW najnowszym odcinku Grzegorz pokaże wam oszustwo na Copart, ponieważ nieszczęśliwie właśnie przyjechała do nas mina z USA!

Niestety, jednej z Klientek, której sprowadzamy samochód, w niedawnym pożarze, nie tylko spłonął dom, ale również zmarł tata. Bardzo prosimy o wpłaty oraz udostępnianie zrzutki:
https://zrzutka.pl/d72h4x

Będzie również o naprawach luksusowych SUVów z USA – m.in. najnowsze Porsche Cayenne oraz dwa Mercedesy 63 AMG z silnikami 5.5 V8 BiTurbo. Zapraszamy do oglądania!

👍🏻 Subskrybuj kanał!
https://goo.gl/2p2ofj
————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————
Wbijacie na nasze konta Instagram! Tam możecie zobaczyć co się dzieje u nas jak nie nagrywamy albo relacje z nagrywania nowych odcinków dla Was:
📲 https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
————
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl

#mina #usa #auto #samochody #copart #iaai #suv #autazusa

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

23 thoughts on “Oszustwo na Copart. Przyjechała MINA! / Naprawa luksusowych SUVów z USA

 1. Niestety, jednej z Klientek, której sprowadzamy samochód, w niedawnym pożarze, nie tylko spłonął dom, ale również zmarł tata. Bardzo prosimy o wpłaty oraz udostępnianie zrzutki:
  https://zrzutka.pl/d72h4x

  1️⃣ Jak zawsze zapraszamy do polubienia filmu, udostępniania, wyrażania opinii oraz na naszego Facebooka, tam wszystkie ostatnie zakupy i licytacje:

  👉 https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA/

  2️⃣ Zapraszamy do naszej AutoDiscover’owej grupy na FB:

  👉 https://www.facebook.com/groups/AutoDiscoverUSA

  👉 Chcemy zebrać wszystko to co dotyczy tematu importu aut z USA, czyli licytacje/okazje/porady/przeróbki oraz weryfikacje VIN w jednym miejscu. Jeśli nie macie czasu importować auta tylko szukacie czegoś na miejscu to pomożemy sprawdzić czy auto wyglądało tak jak twierdzi sprzedawca.

 2. Materiał świetny, ilość informacji ogromna, Grzesiu popracuj tylko nad dykcją i to ciągłe mówienie eeeeeeeeeeeeeee yyyyyyyyyyyyyy no nie da się dotrwać za jednym razem do konca, trochę uszy bolą

 3. Jak to wygląda z przednimi lampami, bo auta sprowadzone z USA mają światła symetryczne a na Europę są wymagane a-symetryczne wymieniacie je czy jakoś programujecie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!