Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Po zamontowaniu instalacji Adam zabrał się za montaż okna! #Klimek_vs_DudaOglądaj „Klimek kontra Duda” w niedziele o 13:15 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/klimek-kontra-duda-odcinki,17821/odcinek-7,S04E07,200719 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Adam Klimek i Grzegorz Duda po raz czwarty staną naprzeciwko siebie. Nadchodzące zadanie będzie różniło się od poprzednich, również w kwestii trudności wykonania. Panowie, mając do dyspozycji kwotę pięćdziesięciu tysięcy złotych, będą musieli stanąć do konfrontacji w wadze ciężkiej, i to dosłownie! Przed nimi misja, która w stu procentach zweryfikuje umiejętności i zaradność mechaników.

#tvnturbo #klimek #duda

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

28 thoughts on “Po zamontowaniu instalacji Adam zabrał się za montaż okna! #Klimek_vs_Duda

  1. Jakoś do gustu bardziej mi przypada projekt Adama. Pokazuje dokładne kwoty a nie jak Grzesiek większość rzeczy jakimś cudem ma od kolegów i znajomych za pół ceny i się dziwić ze ładniej robi ponieważ ma 2x więcej pieniędzy przez to. Życzę jednak aby to projekt Adama wygrał.

  2. Pytanie tylko do wszystkich znawców – jak auto Dudy przejdzie przegląd jak wszystko jest poskładane z różnych "klocków"? Nawet przód nie wiem czy da radę po takich modyfikacjach, nie wiadomo jakie to kąty świecenia świateł, jak to jest zamontowane, co z bezpieczeństwem. U Adama przynajmniej wiadomo co i jak.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!