Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Poradniki tak nieskomplikowane, że nawet dziecko może opanować naprawę samochodu | AUTODOCPoradniki tak nieskomplikowane, że nawet dziecko może opanować naprawę samochodu | AUTODOC

Nasze instrukcje napraw są tak dziecinnie proste i przejrzyste, że nawet niedoświadczona osoba zdołałaby wymienić część.

🚀 Obejrzyj ponad 2000 filmików instruktażowych i naprawiaj swój samochód samodzielnie.
🚀 Uzyskaj poradę na temat samodzielnej wymiany części samochodowych i materiałów eksploatacyjnych w Twoim pojeździe bezpośrednio od naszych ekspertów.
🚀 Poznaj razem z nami wszystkie cechy konstrukcyjne Twojego samochodu i odkryj wszystkie sztuczki związane z wymianą części.
🚀 Uzyskaj listę wszystkich narzędzi, produktów do pielęgnacji i akcesoriów potrzebnych do naprawy konkretnej części.
🚀 Zadaj pytanie specjalistom AUTODOC i uzyskaj szybką informację zwrotną.

Czy filmik Tobie pomógł? Daj mu uniesiony kciuk i podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi!

Wersja mobilna: https://m.autodoc.pl

📢 AUTODOC w mediach społecznościowych:
Facebook: https://www.facebook.com/autodoc.poland
Twitter: https://twitter.com/autodoc_berlin
YouTube: http://www.youtube.com/c/AutodocPl
Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts

#autodoc #autodoctutorial

O odpowiedzialności:
Ten film jest przeznaczony wyłącznie do celów informacyjnych i nie gwarantuje osiągnięcia określonego rezultatu.

W celu zapewnienia najlepszych rezultatów zaleca się powierzenie montażu wysoko wykwalifikowanym technikom samochodowym.

Dany filmik zawiera wyłącznie porady i zalecenia, które mogą okazać się pomocne podczas wykonywania napraw lub wymiany części. AUTODOC nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, obrażenia lub szkody materialne odniesione podczas wykonywania napraw lub wymiany, które są skutkiem niewłaściwego użycia lub niewłaściwego zrozumienia załączonych informacji. Dany filmik służy wyłącznie celom informacyjnym i nie gwarantuje osiągnięcia określonego rezultatu. Użytkownik jest osobiście odpowiedzialny za nieprawidłowe użycie sprzętu naprawczego, narzędzi lub części samochodowych, a w szczególności, gdy ich użycie stwarza ryzyko obrażeń. AUTODOC usilnie zaleca bycie ostrożnym i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania jakichkolwiek napraw lub wymiany. Miej na uwadze, że korzystanie z niskiej jakości części samochodowych nie gwarantuje odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa na drodze.

© 2019 AUTODOC GmbH All rights reserved

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

5 thoughts on “Poradniki tak nieskomplikowane, że nawet dziecko może opanować naprawę samochodu | AUTODOC

 1. 🚀 Obejrzyj ponad 2000 filmików instruktażowych i naprawiaj swój samochód samodzielnie.

  🚀 Uzyskaj poradę na temat samodzielnej wymiany części samochodowych i materiałów eksploatacyjnych w Twoim pojeździe bezpośrednio od naszych ekspertów.

  🚀 Poznaj razem z nami wszystkie cechy konstrukcyjne Twojego samochodu i odkryj wszystkie sztuczki związane z wymianą części.

  🚀 Uzyskaj listę wszystkich narzędzi, produktów do pielęgnacji i akcesoriów potrzebnych do naprawy konkretnej części.

  🚀 Zadaj pytanie specjalistom AUTODOC i uzyskaj szybką informację zwrotną.

 2. Mam takie pytanie otóż mam troszeczkę zarysowana osłonę/szybkę liczników czy mógł byś polecić jakiś remover do plastiku pytałem kolegi i powiedział ze PlastX da radę tylko ze się boje ze zarysuje więcej

 3. Jest taki teraz tred ze wszystkie janusze ogladaja filmiki na YT a potem lapska wkladaj w swoje bolidy i grzebia. Nie bylo by w tym nic zlego bo szanuje ludzi chcacych samemu cos zrobic lecz poblem polega na tym ze te owe bolidy poruszaja sie na drogach publicznych. A to stanowi ogromne zagrozenie. 99% waszych pokazowek jest super , szczegulnie ze w waszych autach wszytko dziala i sie odkreca tak jak w nowym aucie. Niestety taki janusz oglada i mysli chlop wyminil klocki na w filmiku w 6 min ta ja tez dam rade a potem sie okazuje ze podczas proby chamowania Janusz potraca inzabija czyjes dziecko. Filmy ok ale informujcie ze nie kazdy jest wstanie zrobic wszytko. Wiedza uzyskana po obejrzeniu filmiku mija sie z rzeczywistoscia. Nie kazdy konczyl szkoly mechaniczne nie kazdy jest wstanie ocenik wzrokowo poszczegulne elemety samochodu , tu jest potrzebne doswiadczenie. Mam takiego janusza , na podstawie waszych materialow wymkenil klocki z przedu ale to ze tloczek nie pracuje i to ze plyn wycieka z pod uszczeli oslaniajcej tloczek uznal za normalne bo gosciu z filmiku nic tam nie robil.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!