Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Przyszli widzowi zabrać fotele z samochodu #MOTOALARMZawsze skupiamy się na tym by dokładnie obejrzeć auto przed zakupem, sprawdzić je dokładnie, ale niestety są takie elementy, których najbardziej wprawny specjalista nie będzie mógł sprawdzić.

Zajrzyj do mnie na sociale :
– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook

Subskrybuj kanał :
– MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, w polu dyskusja, czy też w grupie „moto doradcy”.
Komercyjne działania : wspolpraca@motodoradca.tv

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

32 thoughts on “Przyszli widzowi zabrać fotele z samochodu #MOTOALARM

 1. W przypadku zakupienia skradzionego samochodu (lub części) możemy powoływać się na treść art. 169 par. 2 kodeksu cywilnego, a mianowicie – jeśli nabyliśmy auto w dobrej wierze, zachowując należytą staranność, a od momentu kradzieży upłynęło 3 lata, taki samochód może stać się naszą własnością.

 2. Dobry komputer w aso nie jest w stanie stwierdzić w takim aucie jak bmw po sterownikach czy np. Navigacja, skrzynia biegów czy inne pierdoly nie są z tego samochodu?

 3. Kiedyś chcieli mi zabrać auto jako dowód rzeczowy.Zdążyłem schować i po dwóch latach sprawę umorzono bo nie wykryto żadnego przestępstwa.Auto uratowałem i sprzedałem.A jakbym nie schował to…pa,paaa. Tyle bym je oglądał.

 4. Kiedy chciałem kupić samochód miałem numer win i dzwonie na policje i mówię , chce kupić samochód mam win i chce żebyście mi sprawdzili po tym numerze czy samochód nie jest kradziony , odpowiedz policjanta wmurowała mnie w podłogę " Nie mogę panu podać takich informacji ale jak pan już go kupi proszę do nas przyjechać z dowodem rejestracyjnym to panu sprawdzimy " Rece mi opadły , pytam się czyli muszę go kupić żebyście mi go sprawdzili czy nie jest kradziony a jeśli się okażę ze tak to mi go zabierzecie tak ? Odpowiedz policjanta NO TAK ….. masakra po prostu.

 5. co masz na myśli: "uważajcie na to", jak możesz uważać, spodziewasz się tego u siebie? Policja dwa lata po transakcji kupna wzięła mi auto jakie kupiłem od wojskowego, bo podejrzewali że pochodzi z przemytu, no ale co ja mam do tego? Mają adres i dane sprzedawcy więc niech nie próbują rabować suwerena tylko wezmą się za robotę – mają przecież ewentualnego sprawcę i faktycznego podejrzanego. Chcieliby mnie okraść w imię wadliwego, niesprawiedliwego prawa. Co za tupet i podłość. co za bandyckie praktyki. Nie mam do nich najmniejszego szacunku. Nie omieszkałem zauważyć, że są siepaczami opresyjnego reżimu, ale udawali miłych i uprzejmych, więc przemilczeli to naplucie w twarz. Upewniłem się jednak, że w razie czego auto zostanie mi odebrane.

 6. Ten gość to chyba był na celowniku poolici, a taka tapicerka kłuje w oczy pewnie komuś sie spodobała, I też nikt nie lubi dresiarzy w BMW- czyli Będziesz Miał Wydatki. Niech sie tylko cieszy ze nie zamkneli go za naruszenie własnosci intelektualnej BMW wymieniając tapicerke, bo do tego to zmierza, sprzedawca pewnie tez ma kłopot.

 7. Wniosek nie kupować drogiego auta, z którym nie jesteś w stanie się rozstać, więc jeżdżę gratem jak mi zabiorą auto to zaoszczędzę na myciu, ubezpieczeniu, przeglądzie, garażowaniu, kosztach eksploatacji i utylizacji:)

 8. Dodatkowa kwestia: ta E92 kosmicznie straci na wartości przez te kielichy i skrzypiące wnętrze, teraz mało kto będzie chciał ją odkupić, jak to rozliczyć? 🙁 Swoją drogą, powiedziałeś, że auto w którym jesteś jest z salonu. A dosłownie przed chwilą oglądałem Twój odcinek sprzed 6ciu lat jak powiedziałeś, że nigdy nowego z salonu byś nie kupił – zmieniło się coś? 😛

 9. Już widzę jak psy idą komuś,( kto nie jest im w stanie zaszkodzić) na rękę.
  W to tylko mogą uwierzyć wyborcy PiSu, że w tym kraju jest prawie i sprawiedliwie.

 10. Jak się kupuje auta od złodziei to się odpowiada jako paser , nie mieszaj ludziom w głowie.Jak Ci ukradną auto będziesz ćwierkał inaczej.

 11. Jak czytam niektóre komentarze stylu "Ciesze się, że nie mam auta" "coraz bardziej interesuje się motoryzacją i dlatego nie mam auta" itp to śmiać mi się chce. Wielcy znawcy motoryzacji nie mają auta bo 1/5000 aut okazuje się lewe kradzione tp. Ludzie nie macie auta bo nie macie kasy na kupno i utrzymanie :d jakbyście kupili nówkę z salonu na zamówienie z waszym wyposażeniem pod Was i specyficznymi dodatkami to nie okaże się, że kradzione daje sobie wszystko uciąć. Ew lakierowane poraz drugi itp

 12. Kilka lat temu w wakacje rano obudziła mnie policja w związku ze sprawą przeciwko bratu i powiedzieli że mam im oddać wszystkie dyski twarde jakie posiadam albo oni sami sobie poszukają. Oczywiście powiedziałem ze oddam sam – oddałem jeden z trzech na którym mi nie zależało. Pod koniec sprawy otrzymaliśmy dyski z powrotem – rozkręcone, bez obudowy i kilku innych części. Po podłączeniu żaden z dysków, czy to mój, czy rodzeństwa, nie działał. Na ostatniej rozprawie brat wspomniał o tym i została zrobiona notka. Po jakimś czasie dostaliśmy odpowiedź że gdy mieli je policyjni specjaliści to wszystko było z nimi ok i oni nie mają sobie nic do zarzucenia….

 13. Znajomemu przyjechali i powiedzieli skrzynia biegów plus silnik należy do pana z Austrii . Właściciel chciał odzyskać pozostałości z jego skradzionego auta . A szrot który handlował grzecznie podał gdzie i komu sprzedał za spółprace z policją wyroki będą nisze . I koło 5000 osób będzie miało ciepło

 14. A ja myślalem że jak mi firma na OLX sprzedała skrzynię z uszkodzonym dyfrem i policja rozłożyła ręce to miałem pecha. Po obejrzeniu to muszę stwierdzić że jednak dało się gorzej trafić 🙁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!