Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Renault Laguna 2 UCH + moduł zespolony w kabinie po stronie kierowcyW filmie staram się przybliżyć przeznaczenie bezpieczników, przekaźników i złącz w skrzynce bezpieczników po stronie kierowcy.
Pokazane też jest w którym miejscu i jak zdemontować modół UCH (komfortu).

Zapraszam do komentowania filmu, i dzielenia się uwagami na temat kanału „Laguna Fan” w grupie „Laguna Fan & Zorax” na Facebooku.

https://www.facebook.com/groups/LAGUNA.FAN.ZORAX

Na grupie dzielimy się wzlotami i upadkami naszych Lagun, a wszyscy członkowie tworzą zgraną społeczność oraz rodzinną atmosferę.

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

21 thoughts on “Renault Laguna 2 UCH + moduł zespolony w kabinie po stronie kierowcy

 1. Witam obejrzałem różne filmiki o renault laguna 2 1.9DCI i zauważyłem że nie ma żadnego co odnosi się do podłączenia rury podciśnienia mam problem z moją laguną zapala się kontrolka grzania rezystora i gubi moc od razu się nie rozwija… diagnoza mówi, że to duszność. Zrobiłem już przegląd i kupiłem pompę próżniową, rurę główną, czujnik, elektrozawór, przepustnicę ssącą, egr itd. i dalej to samo… co to może być?

 2. Can you make it by English titles? 😀
  I got problems with mine.
  I fixed the rain sensor, the light sensor, the card reader, but I should fix the auto headlights too.
  I have de-activated auto headlights, but after start the car it puts it on immediately :/
  And the signal of the radio bit weak.
  I'm looking for the fault.

 3. Witam a gdzie jest przekaźnik sterowania centralnego zamka? Bo mam taką przypadłość że staną trochę działa a potem nie reaguje tylko słychać działanie gdzieś przekaźnika jednak zamki nie pracują .

 4. Mam pytanie … Zalalo mi auto. Przednia szyba puściła .Wymieniłem szybę już jest ok . Po czasie awaryjne zaczynają świecić same ale nie zawsze. Jest to auto Opel Vivaro 1.9 2003 rok. Jest możliwe że to moduł Uch cały został zalany i nie wysuszył się w środku i takie są objawy ? Pozdrawiam

 5. Bosanski

  Poljski

  Prevedite s jezika:

  Hrvatski

  Szanuję przede wszystkim pochwałę za film, ale także pytanie, czy BSI jest takie samo dla silników benzynowych i wysokoprężnych. Konkretnie mam problem z podnośnikami tylnej szyby. problem pojawił się nagle i przy wymianie wyłączników za każdym razem, gdy przepala się bezpiecznik F15 30A oraz F29. Możesz mi pomóc. przepraszam, nie mówię po polsku, więc używam translatora google. Z wyrazami szacunku

  dzt.iv@hotmail.com

 6. Witam. Mam problem z odpalaniem Clio 2. Poruszanie przekaźnikami raz przyniosło efekt, tylko że są one pod maską i nieopisane. Ktoś ma info co jest od czego? Posprawdzalbym przekaźniki, ale nie widzie mi się otwieranie każdego z osobna.

  Czy gdzieś naprawiają te moduły UCH? wysłałbym do sprawdzenia. Samochodem jeździ kobieta i jak nie odpala, nie ogarnia, że trzeba czymś poruszać etc 🤦

 7. Witam. Może uzyskam pomoc? Mianowicie od pewnego czasu w momencie włożenia karty (nawet jeszcze silnika nie uruchamia) zaczyna działać tylna wycieraczka (lagunaII Grantour z wycieraczką na szybie klapy). Odłączyłem wtyk przełącznika wycieraczek (to samo). Doprowadziłem do klapy drugą masę (to samo). Rozebrałem ślimak przekładni bez uwag. Silnika nie rozbierałem. Przednie działają normalnie (czasowe i zainicjowane opadem). Sprywskiwać z tyłu OK. Gdzie teraz szukać? Pozdr.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!