Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Samodzielna naprawa renowacja skórzanej tapicerki foteli samochodowych cz1 łatanie dziury w fotelu:)Cześć 1 naprawy i renowacji foteli skórzanych w moim najtańszym Audi V8. Fotele są dość mocno zmęczone i posiadają liczne załamania oraz jedno duże rozdarcie, które mam nadzieję uda się naprawić. Szpachla do skóry kupiona, fotele umyte, zestaw do barwienia również zakupiony, więc działam:)
https://patronite.pl/mothor
https://www.instagram.com/mothor_pl/
https://www.facebook.com/MoThorPL
#renowacja_skóry #naprawa_fotela #tapicerka_samochodowa

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

22 thoughts on “Samodzielna naprawa renowacja skórzanej tapicerki foteli samochodowych cz1 łatanie dziury w fotelu:)

  1. Zazwyczaj ludzie CHWALĄ się swoimi "wielkimi" osiągnięciami, a tutaj proszę – autor uwypuklił swoją "porażkę" 😆
    Szczerze doceniam i dziękuję za ostrzeżenie przez zostawianiem naddatków szpachli 👌

  2. 15:19 – dobrze mówisz. Takie kanały. ,jak Twój to prawdziwe życie i film w starym stylu ,jak z początków YT, gdzie treści nie były nastawione na "hollywoodzkie wodotryski" i pieniądze. To miało służyć ludziom. Nie było tych durnych reklam i jakiś dziwnych płatności. Nie ma co gadać jak pierdziel i narzekać, bo grunt, że jednak normalne filmy ,bez cięć itd są dalej na YT. Pozdrawiam

  3. Cześć. Jestem w trakcie naprawy fotela w aucie i tez straciłem nerwy do tej plasteliny do skóry.. Roluje się, nie chce się wklejać i schodzi. Co to za szpachle tą drugą używasz, że tak ładnie pokryło? Możesz mi podać linka lub nazwę?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!