Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Sprawdzam ile realnie"pali" Renault ZOE – lekko nie było!Sprawdzam zużycie energii w aucie elektrycznym Renault Zoe Intense 52KW, przy zróżnicowanej prędkości.

Zapisz się na szkolenie do Akademii Moto Doradcy :
– WWW : https://motodoradca.tv/szkolenia/

Zajrzyj do mnie na sociale :
– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook

Subskrybuj kanał :
– MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, lub poprzez stronę : https://motodoradca.tv/zakupauta/

Komercyjne działania : wspolpraca@motodoradca.tv

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

29 thoughts on “Sprawdzam ile realnie"pali" Renault ZOE – lekko nie było!

 1. Jay LENO ze swojego garazu – ZBIOU pokazuje na you tube auto na pare wodna z osiagami o wiele lepszymi niz najlepsze auta sportowe TERAZ !!!

  AUTO NA WODE. Teraz testowane na autobusach w SZCZECINIE !!! Na internet pelno jest tego , tony na tonach – gotowe do zrobienia samemu, tu pokaze przyklad; https://www.youtube.com/watch?v=tn9P_aj4fGw

  Stan Meyer explains the Water Fuel Technology. Water car GENIUS. https://www.youtube.com/watch?v=staL1wr07Sg

  Agenda 2030 Expo? 🙂 H22 w Helsingborg w Szwecji TERAZ – bedzie trwala misiac. – https://www.h22cityexpo.com/

  https://www.youtube.com/watch?v=6b5dOUbnMX0 Proste ja drut i dziala. Auto na wode. Wodor -hydrogena.

 2. Zrób test elektryka z przyczepą, zobaczymy jak sobie poradzi. Proponuję przyczepę 263×129 załadowaną płytami G/K do wysokości burty, czyli 30cm. Tylko zastanawiam się, czy elektryki mają opcję z hakiem?

 3. Strasznie faszywe obliczenie kosztu przejazdu, uwzględniłeś wyłącznie koszt samej kWh ale nie dodałeś opłat dystrybucyjnych i tych wszystkich dodatków do ceny końcowej które właściwie podwajają cenę za kW!

 4. mieszkam w bloku i nie uśmiecha mi się ładowanie auta przez przedłużacz z balkonu … a ładowanie w porównaniu do tankowania jest czasowo nie opłacalne jak dla mnie (40 -90min kontra 5min)

 5. Waldku drogi Waldku, Ty powiedz Widzom ile w Bełchatowie trzeba spalić węgla aby naładować pojazd elektryczny oraz ile z tego węgla poleci do atmosfery syfu. Przecież w tym całym elektro o to chodzi.
  Pozdro .

 6. Podstawowy i dla zdecydowanej większości jedyny problem elektryków to cena auta. Ona jest kosmiczna i nieuzasadniona w stosunku do auta spalinowego. Jak za miejskie zoe można kupić średniej klasy auto, a za średniej klasy elektryka kupić auto luksusowe to o czym tu mowa. Jak się wykłada 170-200 tys na furę to spalanie schodzi na daleki plan, a ewentualne problemy z tankowaniem/zasięgiem elektryka tylko to pogłębiają. O użytkach nawet nie ma co pisać bo w cenie 30-40tys, a takie auta wybiera połowa Polaków, nic elektrycznego nie kupimy.
  W kółko tylko ze to mało pali i jest bezproblemowe. Auta nie wybiera sie tylko ze względu na zużycie paliwa. Dowolne auto spalinowe do tych 150-200tys też jest tanie w eksploatacji. Argumenty, że w elektryku się nie ma co zepsuć są bez sensu, auto różni się silnikiem i jego osprzętem, a cała reszta?
  A jak padnie bateria? A jak się skończy gwarancja? Już widzę entuzjazm właściciela jak ma wyskoczyć nagle z 30-40tys za aku.
  Teraz właściciele elektryków są traktowani ulgowo, ulgi, odliczenia, buspasy, parkingi, darmowe tankowania. Poczekajmy aż tego będzie więcej to się wszystko ukróci. Kasa się musi zgadzać. Hulajnogami będziemy jeździć bo na elektryka nie każdego będzie stać, a spalinówek już nie będzie dla przeciętnego.

 7. Zasięg zasięgiem, ale gdzie przyjemność z jazdy. Jak ktoś mało zarabia lub chce to jeździ wolno bo mu szkoda benzyny/prądu. Albo jezdzi autobusem.

 8. Waldku, korki rano w Częstochowie są bardzo rzadko, najczęściej koło 7. Zatorów trzeba szukać po 14 i po 15, najlepiej w Al. JP2 czy na ul. Warszawskiej w stronę Radomska

 9. Dlaczego czytasz "Zoe" jako "Zoe" a nie "Zołi"?
  Idąc rozumowaniem, że chcesz po polsku czytać zagraniczną nazwę, to powinieneś byś konsekwetny i mówić "Renault", a nie "Reno"…

 10. "spalanie" w tym przypadku to dobre słowo zwłaszcza w polsce gdzie energię głównie pozyskuje się przez spalanie węgla – ale główny problem polega na tym że stosunek zwiększenia produkcji energii jest stały a użytkowanie elektryka stanowi zmienną w obliczeniach, czyli co2 produkuje się 24h/7 dni w tygodniu /365dni w roku, a jeździsz nim o wiele mniej niż spalinówką (zwłaszcza że masz fajniejsze fury 😛 )

Dodaj komentarz

Zadzwoń!