Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Tapicerka fotela w Renault Laguna II , jak to się właściwie trzyma?Krótko o mocowaniu poszycia tapicerki do gąbki siedziska w Renault Laguna II.

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

7 thoughts on “Tapicerka fotela w Renault Laguna II , jak to się właściwie trzyma?

  1. Super, przydałby się jeszcze filmik jak zdjąć tapicerkę na siedzisku fotele w Lagunie 3, chciałbym naprawić u siebie pęknięcie ale do wyjęcia foteli trzeba demontować osłony pod samochodem i tam odkręcać fotele :/

  2. Witam . Jeśli jedno i drugie siedzisko jest wyrzeźbione w identyczny sposób ja bym się pokusił o zamianę ich miejscami, wiadomo jak jest zdezelowane na maxa to nie ma to sensu ale jeśli nie ?… to środkowe wypusty i tak nie będą tak obciążone używaniem . Taki moja wena. P.S. pzdr. dla waszej trójki w tym mojego ziomala z Grójca.

  3. Super pomocny material 😉
    Noszę się z zamiarem naprawy siedziska kierowcy wlasnie ze wzgledu na wysiedziany boczek zewnetrzny. Planujesz wrzucic wideo z wymiany swojej gabki? 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!