Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Test chińskiego odkurzacza do prania tapicerki! #101_GadżetówOglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych ” w niedziele o 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl:
https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-4,S03E04,200784 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.
Dzięki nam dowiecie się jak poszerzyć funkcjonalność samochodu, ale także zadbać o bezpieczeństwo i wygodę. Przewodnikiem po świecie akcesoriów motoryzacyjnych będzie Grzegorz Duda – zaprezentuje, zamontuje i przetestuje wszystkie najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji. Swoim fachowym okiem oceni ich przydatność i bezpieczeństwo dla użytkownika.
W tym programie zobaczycie wszystko co jest legalne, może znaleźć się w waszym samochodzie i poprawi jego bezpieczeństwo, komfort oraz styl. Prowadzący przetestuje rynkowe hity – od kredek korekcyjnych z telezakupów po koce gaśnicze, które mogą być jedynym ratunkiem podczas pożaru naszego samochodu. Dzięki Grześkowi będziecie wiedzieli w co warto zainwestować, a co jest jedynie stratą pieniędzy.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

27 thoughts on “Test chińskiego odkurzacza do prania tapicerki! #101_Gadżetów

  1. Nie kupujcie tego szajsu. Za słabo ciągnie, w tapicerce nadal zostaje dużo wody. Ja zrobiłem z niego separator. W miejsce gdzie wydmuchuje powietrze podłączam wąż od zwykłego domowego odkurzacza, a zamiast tego śmiesznego filtra w środku założyłem gąbkę. Działa! Oczywiście trzeba często wylewać wodę, jeśli odkurzacz ma regulację to próbować najpierw na mniejszej mocy. I oczywiście pilnować żeby to coś się nie przewróciło. Sprawdzone przy dwóch samochodach – fotele czyste, na drugi dzień całkowicie suche, domowy odkurzacz nie zassał wody do swojego wnętrza. Ssawka przezroczysta taka sama jak w filmie, przydała by się tylko dłuższa rura. Mimo wszystko gdybym miał wybierać jeszcze raz wolałbym kupić nawet najtańszy odkurzacz do odkurzania na mokro, ale na 230V.

  2. Chyba nie obejdzie się bez wizyty profesjonalistów piorących piorący odkurzacz to taki który nie tylko wciąga wodę ale też podaje tym sposobem płucząc tkaninę a po tym praniu ile proszku zostało w tych fotelach??!

  3. Lepiej kupić sobie Karchera wd3 za 300 , dokupić filt nieprzemakalny i taka sama końcówkę jak tutaj i zrobimy praktycznie taka sama robotę jak tymi odkurzaczami piorącymi za parę tysi.

  4. Pracowałem kiedyś jako Autodetailer i także pralem fotele.
    Zdarzało się, że pranie przedwstępne robiliśmy szczota lub szmatką, ale nie do końca polecam ten sposób często i gęsto bywa tak, gdy rozcieramy bród, ten bród także wcieramy do środka, więc bywa i tak, że zdarza się tak zwana syzyfowa praca.
    Wiadomo, że zależność jest także od brudu czy wielkości plamy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!