Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Volkswagen Golf 4 – typowe usterkiVolkswagen Golf 4 – typowe usterki

Mój Facebook: https://www.facebook.com/Autovloger
Mój Instagram: https://www.instagram.com/autovloger/

Film zawiera zdjęcia prasowe Volkswagena.
Muzyka: Silent Partne – Riding
https://www.youtube.com/audiolibrary

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

20 thoughts on “Volkswagen Golf 4 – typowe usterki

  1. Ja jestem tym nieszczęśliwym posiadaczem 1,4 w benzynie 99". Sprawdzanie oleju to podstawa bo lubi sobie wypić. Auto ma już prawie 24lata , ja nim jeżdżę 7 lat i jeszcze jednen rok daje mu życia:) . Ogółem jest niezniszczalny bo cały czas się toczy ale zmaga się z różnymi chorobami. Ostatnio zaczął nawet klar schodzić, ale to skutek tego, że non stop na słońcu stoi. Golf bardzo dobrze znosi zderzenia z tyłu i tylko ramka od tablicy ucierpiała mi parę razy gdy ktoś ostro przydzwonil że aż radio wypadło. Największym plusem jest to , że korozja go nie zjada. Tylko tam gdzie ktoś puknął itp więc pod tym względem ocynk robi dobrą robotę i nie żałowali go. Jak dla mnie to jedno z bardziej miękkich aut. Jeszcze jeździ ich sporo na drodze ale już coraz mniej. Po rozłożeniu foteli co chciałem to nim przewiozłem. Nawet tv 65" który z kartonem jest jest naprawdę spory. Sam jestem zdziwiony że akumulator działa bez zarzutu mimo, że lekko ma napewno ponad 10lat. W golfach jak wszędzie była tendencja do cofania licznika więc przebieg nie miarodajny.

  2. 5:50 raczej nie mogę się zgodzić na tą wypowiedź.

    Wczoraj kupiłem jednostkę z silnikiem Diesel i miała ona 7311km na liczniku.

    Fakt że mój Golf stał w stodole przez 8 lat, po tym jak właściciel zmarł a rodzina właściciela miała problem z przyjęciem spadku ale za to wydałem tylko 7000pln, potem dołożyłem 1000pln na koła, zmianę oleju, akumulator i nowe gumy na felgi, ale się opłacało bo samochód praktycznie jak z salonu.
    Jedynie co mnie teraz martwi to rdza na tarczy hamulcowej ale jeszcze nie wylądowałem w rowie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!