Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

W te 8 AUT warto teraz zainwestować! Ceny od 2000 zł!Kupujesz auto? Ostatni raz specjalny rabat!
Sprawdź historię VIN : https://motodoradca.tv/carverticalPROMO20
Z tego linku otrzymasz 20% rabatu na zakup raportu do 10.06.2022.

Zapisz się na szkolenie do Akademii Moto Doradcy :
– WWW : https://motodoradca.tv/szkolenia/

Zajrzyj do mnie na sociale :
– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook

Subskrybuj kanał :
– MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, lub poprzez stronę : https://motodoradca.tv/zakupauta/

Komercyjne działania : wspolpraca@motodoradca.tv

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

22 thoughts on “W te 8 AUT warto teraz zainwestować! Ceny od 2000 zł!

  1. Pamiętam, że w roku 2002-im dostępne były (49 sztuk) samochody Tucker 48 sedan w okolicach 13000-20000$. Obecnie ich cena oscyluje wokół 1.5 miliona $. W roku 2010-ym DeLorean DMC12 kosztował ok. 12000-15000$, obecnie jest to 70000-100000$. Myślę, że jeśli ktoś chce inwestować w jakiś pojazd, to raczej w takie rodzynki.

  2. Cześć Waldek, mam pytanko a pro po tego odcinka, czyli dostałem ładnego i zadbanego Mercedesa 300SL-24 z 91r. wraz z "hardtopem" i przebiegiem 78.000, a moje pytanko to czy warto go trzymać jako inwestycję, czy raczej niema to sensu. Oczywiście autko jest garażowane i wyjeżdża od wielkiego dzwonu jak jest ładna pogoda i jest sucho? Pozdrawiam gorąco.

  3. Hej, off topic, zastanawiam się jak będą ściągać podatek (który jest teraz wliczany w cenę paliwa) kiedy na drogach będą jeździły tyko elektryki!

  4. Volvo 850 T5-R. Na portalach widziałam tylko jedno ogłoszenie za 140 tys. Na niemieckim portalu widziałam ich nieco więcej, ale cena porównywalna do tego jedynego ogłoszenia w Polsce. Najtańsze za 90 tys. w przeliczeniu na złotówki. I to tylko wersja banan. Wersji olive pearl i czarnej, po prostu, nie ma do kupienia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!