Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Zakładamy elektrycznie sterowany fotel w Renault Laguna II – #2 przekładka tapicerki i montażZobacz proces przekładania tapicerki z fotela manualnie sterowanego na elektryczny stelaż. Poznaj elementy fotela, zobacz …

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

20 thoughts on “Zakładamy elektrycznie sterowany fotel w Renault Laguna II – #2 przekładka tapicerki i montaż

 1. How knowledgeable are you about laguna 2 cars ? im thinking to do restoration of ph1 and upgrade things from ph2 if its even possible to do something like this ?

 2. Przyjacielu, palą mi się błędy poduszek, jak poskakać z dups.kiem po fotelu to wyłączają, podejrzewam wtyki. Kostkę pod fotelem kontaktowałem, poprawiałem i dalej too samo, zanim zwale tapicerkę powiedz mi czy kostki łączeniowe poduszki bocznej są gdzieś koło poduszek?

 3. Hi, I don't know if you read comments but I have an issue with my electric seats on my L2 ph1 initiale. My memory button doesn't work. By any chance you wouldn't know for what should I look?

 4. Część , mam pytanie odnośnie fotela kierowcy , a mianowicie nie działa mi regulacja fotela góra-dół ale to tak bardzo nie przeszkadza, 2 usterka fotela jest straszna, fotel pływa w płaszczyźnie góra dół , można go wcisnąć ręką czy tyłkiem na sam dół po wzięciu nacisku na siedzenie ono wraca do góry , dosłownie jak w ciężarówkach z hydraulicznym czy pneumatycznym fotelem . Fotel jest to wersja mechaniczna bez żadnej elektryki oprócz poduchy

 5. I watched your video and it helped me a lot, but I still have some questions
  Which equipment package you have?
  My laguna 2 2001 has dynamique package and I would like to install heated and electric seats, but I don't know do I have the connectors for that in the carpet
  (My seats are manual without heating)
  Sorry for not writing in polish, but I only know English as a foregin language
  Keep up the good work, greetings from Bosnia.

 6. Bardzo fajny film z dokładnym opisem kolejnych czynności; mam pytanie co do foteli laguna II i III, czy są różnice we wtyczkach wiązek i czy fotele mają identyczny rozstaw śrub mocujących? Mam możliwość zakupu, w dobrej cenie, celem podmiany w Lagunie II foteli manual na elektryczne grzane z Laguny III, ale nie mam pojęcia czy to nie nazbyt wiele kombinacji, pozdrawiam

 7. Super film gratki! Przymierzam się do rozbiórki fotela, ale w celu diagnozy niesprawnego grzania. Ponoć za 99% usterek odpowiada się łamiący przewód pomiędzy kostką, a panelem grzewczym. Jesteś w stanie opisać jak się za to zabrać i czy trzeba demontować wszystko czy wystarczą jakieś czynności w ograniczonym zakresie? Czy da się zdemontować tylko siedzisko bez oparcia? Pozdrawiam!

 8. Witam, mam pytanko. Ostatnio wymieniałem fotel od pasażera, lecz nie zauważyłem że są tam rozwalone spinki. Może ktoś mi pomoże namierzyć jakie tam idą spinki, a nie chcę rozbierać z drugiej strony, żeby nie uszkodzić oryginałów. Chodzi mi o spinki tego plastiku co się steruje fotelem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!