Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Zestaw Naprawczy PREMIUM do Retuszu Uszkodzeń w Tworzywach SztucznychOto nasz najnowszy produkt: zestaw do naprawy zadrapań i małych otworów w desce rozdzielczej lub panelach bocznych. W praktycznej walizce znajdą Państwo wypełniacze w różnych kolorach jak i niezbędne narzędzia.

Nasz zestaw – http://bit.ly/2lOKknJ

Znajdziesz nas również na:
Facebook – https://ottimo.pl/short/Picobello
Instagram – https://ottimo.pl/short/InstagramPicobello
Allegro – https://ottimo.pl/short/AllegroPicobello
Sklep – https://ottimo.pl/short/PicobelloSklep
YouTube – https://ottimo.pl/short/YouTubePicobello
oraz nasze inne produkty na – https://ottimo.pl/short/OttimoSklep

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

24 thoughts on “Zestaw Naprawczy PREMIUM do Retuszu Uszkodzeń w Tworzywach Sztucznych

  1. 200zł i 5 minut bawienia się z jakąś dwumilimetrową dziurką, nieźle kogoś pogrzało. Prędzej bym cały element wymienił a poza tym auto jest jak człowiek im starszy tym ma więcej blizn.

  2. Zakupiłem po tym jak żona porysowała mi deskę 🙂 fajna sprawa! teraz szukam czernidła do opon. Co polecicie? jakiś czas temu stosowałem k2 bono black jest niezły ale chcę zbadać rynek i popróbować innych produktów 😀

  3. Każdemu mogę polecić, zestaw sprawdził się na piątkę z plusem i chętnie sięgnę po niego jeszcze nie raz. Mam oczywiście nadzieję, że nie będzie potrzeby…;p ale kto wie, kto wie. Natomiast jak już o rysach to równie dobrym produktem, który sprawdziłem jest k2 glass doctor, z tym, że to bardziej do rys szklanych. Mega.

  4. U mnie super podziałało, bardzo skuteczny zestaw. Staram się dbać o deskę rozdzielczą, ale czymś kiedyś zaczepiłem lub upuściłem i niestety odprysnął kawałek… Na desce rozdzielczej zawsze widać takie rzeczy, plamy też. Dlatego przecieram ją dość często sprejem od k2 polo cockpit. Mam fioła na tym punkcie. Dobrze, że załatałem też dziurę!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!