Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Zobacz prosty sposób na oświetlenie bagażnika i nie tylko! #101_GadżetówOglądaj „101 gadżetów motoryzacyjnych ” w niedziele o 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl:
https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-4,S03E04,200784 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.
Dzięki nam dowiecie się jak poszerzyć funkcjonalność samochodu, ale także zadbać o bezpieczeństwo i wygodę. Przewodnikiem po świecie akcesoriów motoryzacyjnych będzie Grzegorz Duda – zaprezentuje, zamontuje i przetestuje wszystkie najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji. Swoim fachowym okiem oceni ich przydatność i bezpieczeństwo dla użytkownika.
W tym programie zobaczycie wszystko co jest legalne, może znaleźć się w waszym samochodzie i poprawi jego bezpieczeństwo, komfort oraz styl. Prowadzący przetestuje rynkowe hity – od kredek korekcyjnych z telezakupów po koce gaśnicze, które mogą być jedynym ratunkiem podczas pożaru naszego samochodu. Dzięki Grześkowi będziecie wiedzieli w co warto zainwestować, a co jest jedynie stratą pieniędzy.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

21 thoughts on “Zobacz prosty sposób na oświetlenie bagażnika i nie tylko! #101_Gadżetów

 1. Dla wszystkich malkonentow i cebularzy w komentarzach:
  Ta lampka jest idealna jak nie masz w ogole zarowki w bagazniku albo tak jak w smaxie gdzie zarowka swieci ci w twarz a nie do srodka bagaznika. Przyklejasz ja do podsufitki i trzyma sie idealnie. To nie najtansza dwustronna tasma z biedronki.
  No i w sytuacji gdy z samochodu robisz kampera to masz swiatlo w bagazniku niezaleznie od akumulatora. Samo swiatlo tej lampki to tez cieple i przyjemne oswietlenie a nie latarnia led milion lumenow z 5 diodek ktore wierca oczy swiatlem dziecka ktore siedzi tylem do jazdy w drugim rzedzie.
  W gacie sobie powsadzajcie te paski oslepiajace paski ledowe z aliexpress i podswietlajcie droge do kibla w nocy 😂

 2. Dużo ludzi tu marudzi, że taniej można kupić taśmę LED, ALE pod warunkiem że jest do czego ją potem podpiąć, bo ja nie mam gdzie. W bagażniku nie mam żadnej lampki, wiec dla mnie fajny gadżet, ale szkoda że nie tańszy.

 3. Nie dość że trzeba ręcznie włączać i wyłączać to jeszcze ładować. Mało wygodne. Za te same pieniądze można kupić 2 listwy Led i zasilić je z instalacji oryginalnej lampki.

 4. Mocna żarówka LED i mamy jeszcze na piwo… albo wgl pasek LED apetyt z fabrycznym oświetleniem i mamy tak jasno, że trzeba okulary przeciwsłoneczne zakładać 😅
  Fajny gadżet ale nieużyteczny. Trzeba pamiętać by włączy i wyłączyć, do tego 50zl 🙈

Dodaj komentarz

Zadzwoń!