Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Coobcio Garage – odbiór Nissana Pathfinder'aOdcinek wieńczący serię poświęconą Nissanowi Pathfinderowi, który spędził u Coobcia półtora roku!

Bądź na bieżąco:
Facebook: https://www.facebook.com/JagodowyTV
Instagram: https://www.instagram.com/jagodowytv/
Sklep: https://stardruk24.pl/sklep/11-jagodowytv
Nasza społeczność: https://www.facebook.com/groups/jagodowytv
Kontakt: jagodowytv@gmail.com

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

35 thoughts on “Coobcio Garage – odbiór Nissana Pathfinder'a

  1. Zastanawia mnie jedna rzecz – czy takie grubaśne naprawy zawsze tyle trwają, czy to kwestia klienta / trudności naprawy? Nie miałem nigdy takich tłustych problemów, ale jakby juz sie zdarzyło, raczej oczekiwałbym, ze zmiescimy sie w miesiacu czy coś… A nie 1,5 roku u coobcia i rok u jakiegoś chałupnika amatora

  2. Kuba, do takich miejsc ciasnych jak z tą poduszką dobrze sprawdzają sie klucze płaskie szybkie. Mam komplet ze stanleya, zajmuje tyle miejsca co zwykły płaski klucz a działa jak grzechotka. Wygoda i ułatwienie w chuj. Polecam.

  3. W ogóle Kuba, Galaxy S7 miał jeden z najlepszych aparatów w telefonach w swoich czasach. On się nadal broni, tylko przy słabym świetle będzie szumiał i wiadomo, autofocus nie będzie tak sprawny jak w nowych, ale da się to spokojnie oglądać.

  4. Krzysiek jak Wojciech Mann który zapytał kiedyś uczestniczkę Szansy na sukces która uczęszczała do technikum samochodowego :
    Proszę panią a gdyby z samochodu podczas jazdy wypadł mi karburator? Czy samochód jechałby dalej?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!