Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

PORÓWNANIE Mercedes ML 320 VS ML 55 AMG Czym się różnią? Warto dopłacić do 55? Test Recenzja W163Siemano mordki, w tym odcinku korzystając z okazji, że przez chwilę miałem przyjemność posiadać obydwa te Mercedesy, nagrałem dla Was porównanie tych dwóch bardzo różnych modeli! Obejrzyjcie i sami zdecydujcie, który Mercedes byłby dla Was lepszy! Dajcie znać w komentarzu jaki jest Wasz WYBÓR?

Współpraca – napisz email na adres: dcimportusa@gmail.com

Chcesz sprowadzić auto z USA lub Kanady z promocyjną prowizją dla moich widzów? Napisz na email: dcimportusa@gmail.com

tagi:
daily,do,jazdy,na,codzień,drive,mercedes,ml,320,350,400,270,500,55,amg,w163,w164,lpg,3.2,upalanko,test,opinia,recenzja,prezentacja,mercedes ml off road,mercedes ml test,mercedes ml test pl,mercedes ml recenzja,jaki suv do 20 tys,jaki suv do 30 tys,jaki suv na lpg,jaki suv do lpg,typowe usterki,wyposażenie,jakie daily,jakie auto na daily,jaki suv na tras,jaka terenówka,jaka terenówka na początek,ml 55 amg,5.4,jakie amg,jaki mercedes amg,mercedes ml 55 amg

PORÓWNANIE Mercedes ML 320 VS ML 55 AMG Czym się różnią? Warto dopłacić do 55? Test Recenzja W163

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

7 thoughts on “PORÓWNANIE Mercedes ML 320 VS ML 55 AMG Czym się różnią? Warto dopłacić do 55? Test Recenzja W163

  1. O zaciskach już pisałem – to nie są typowe dla AMG tylko takie same jak w WIĘKSZOŚCI pozostałych modeli ML-a. Występowały dwa rodzaje zacisków dla W163, modele 230, 320 i 270cdi miały jednotłoczkowe, a 350, 400cdi, 430, 500 i 55 takie same czterotłoczki więc masz te popularniejsze a nie jakieś wyjątkowe 😉 Co do reflektorów to się mylisz bo halogenowe nie świecą lepiej od soczewkowych – to starsza technologia. Jakie są roczniki obydwu aut? Myślę że AMG, mimo że przedliftowy to wnętrzem bliżej mu do polifta. Fajnie jakbyś zrobił takie porównanie. Myślę, że różnic będzie mniej. Najbardziej jestem ciekaw porównania do wersji 400cdi. To mogłoby być bardzo fajne zestawienie.

  2. Dzięki za film, sam rozglądam się za ML i coraz bardziej się przekonuję, szczególnie że aktualnie mam W210 na którym dużo ludzi wiesza psy a ja jestem zachwycony, 35tys km w rok autem z 97r kompletnie bezawaryjnie. A potrzebny drugi i większy samochód i chyba nic lepszego niż ML nie znajdę 🙂 pozdro!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!