Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Czy da się za 35 ZŁOTYCH mieć ciepło w samochodzie bez włączonego silnika ?FANPAGE ► https://www.facebook.com/Nauszek-448739295508126
KONTAKT/WSPÓŁPRACA : mateuszkontakt@onet.pl

Czy da się za 35 ZŁOTYCH mieć ciepło w samochodzie bez włączonego silnika ?

Witajcie moi drodzy,
W dzisiejszym odcinku sprawdzimy czy za 35 zł można mieć ciepło w samochodzie zimą, ponieważ dziś przetestujemy dla was farelkę (Nagrzewnicę samochodową) która kosztowała nas 35 złotych.

Jesteście ciekawi czy jest ona warta kupna ?
Jeśli tak to zapraszamy was do oglądania.

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

24 thoughts on “Czy da się za 35 ZŁOTYCH mieć ciepło w samochodzie bez włączonego silnika ?

  1. Dodam ze darmowy kawał kartonu za grillem i działający termostat da o wiele więcej , a jak chcesz zrana żeby szybko nagrzać auto w środku to wystarczy przedłużacz i forelke na 2kwt za 70zl, szybko nagrzeje osuszy powietrze .

  2. Pewnie kabel gruby i wtyczka nagrzewa bo to 150 wat prądu pobiera więcej niż by stał z światłami ( para zwykłych halogeny h7 to dwie naraz pobita tylko 110 wat, jedynie to raczej włączyć przy odpalonymi silniku bez świateł do póki rozgrzewa chwile silnik to żeby dmuchało na szybę, dobra zaleta ze grzewczy element bardzo goroncy i pomniejsza wilgotność w aucie. Jak jesteś poważnym blogerem to proszę robić testy z pomiarami, temperatury na dworzu , w środku auta do testa i podczas testu, No i poziom ładowania baterii, No i na różnych autach, bo jest różnica jak masz baterie na 90a czy jak w moim aucie na 55a

  3. Zimą akumulator rozładuje ci się po godzinie z taką farelką to znaczy zależy jaki masz ale jak masz 74 ah to na mrozie jego pojemność to 55 amperogodzin A jaki jeszcze jest kilkuletni to w godzinę ci się rozładuje i będziesz dzwonił na pomoc drogową

  4. Test nagrzewnicy, bez testu nagrzewnicy. A to że prawie przytknąłeś łapę do "nagrzewnicy" i stwierdziłeś, że jest ciepło, TO ŻADEN TEST. Nawet nie pofatygowałeś się, by skołować najprostszy termometr. Przecież o to w tym chodzi, by przetestować ten badziew i stwierdzi' jaką ma wydajność.
    Jeźeli wszystkie twoje filmy, to taka szmira robiona kompletnie "byle jak", to ja chyba nie zagoszczę tu dłużej.
    3maj się Mordo!

  5. Bez włączonego silnika nagrzewanie elektryczne nie ma sensu . Już lepiej dać nagrzewnicę o mocy 500-700W . Przy silniku włączonym będzie szybko nagrzewać oszronioną szybę przednią -tak rozumiem sens elektrycznego ogrzewania . A pierdolenie głupot o bezpiecznikach kablach że nie wytrzymają jest śmieszne. kable-przewody , bezpieczniki odbiera się do obciążenia (do prądu wyrażanego w amperach).

  6. Te podgrzewacze to pic na wodę. Najlepszy sposób żeby sobie spalić instalację w samochodzie. Mam podobne ustrojstwo. Więcej ciepła wydziela się na gniazdku zapalniczki , jak na podgrzewaczu. Niewiele to urządzenie kosztuje ale nic nie daje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!