Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Drobna naprawa progu w samochodzie

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

26 thoughts on “Drobna naprawa progu w samochodzie

  1. Wszystko co zostało zrobione byłoby ok, gdyby dookoła już nie było grubej szpachli jeszcze przed naprawą. W takiej sytuacji to tylko pudrowanie trupa. Taki prób trzeba po prostu wymienić.

  2. Taka naprawa działa tylko na chwilę,po pierwsze odtluszczanie tylko zmywaczem silikonu a najlepiej jest wyciąć tą rdze i następnie zacynować kawałek blaszki potem epoksyd szpachla itd.

  3. Ja właśnie pozbyłem się rdzy na zgrzewach podwozia (coś tam nagrałem nawet) i przygotowuję do woskowania. A patrzyłeś jak wygląda próg od środka? Bo teki wżer to chyba od środka szedł…🤔

  4. Autor niestety zapomniał , podobnie jak zdecydowana większość autorów takich filmików, że "medal ma dwie strony". No i nie zajął tą drugą stroną, tak więc ruda będzie żarła w tym miejscu dalej aż całkiem próg przegnije .
    A gdyby tylko opryskać obficie odrdzewiaczem i odpowiednim woskiem konserwującym (aż będzie próg ociekać) od wewnątrz (wcześniej trzeba sprawdzić czy nie zalega tam wilgoć czy woda , ew. oczyścić i osuszyć.
    I dopiero wtedy jest szansa że będzie spokój na 3 lata lub więcej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!