Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Mercedes 560SEC – renowacja tapicerki. Zobacz różnicę.✅ Link aktualny w 2023✅
https://mubi.pl/zachar
Najtańsze OC +150 zł cashback

↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Jak na 30-latka wyglądał świetnie. Jednak chciałem więcej…

Więcej o regeneracji tapicerki: http://www.regeneracjaskory.pl/

Subskrybuj kanał Zachar OFF, jeśli nie chcesz niczego przegapić! – http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Facebook – https://www.facebook.com/zacharoffpl
Instagram – https://instagram.com/zachar_off/

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

27 thoughts on “Mercedes 560SEC – renowacja tapicerki. Zobacz różnicę.

  1. posiadam od miesiąca W220 S500L Amg z pierwszych rąk z małym przebiegiem i chciałbym wiosna nieco go dopuścić..Czy mógłbyś mi odpowiedzieć ile muszę zaiestwac z powłokę ceramiczna i odświeżenie tapicerki…???:-)

  2. Mam pytanie, bo nie znam się… C124 (czy też W124 coupe) i Twój 560SEC są autami, które nie posiadają stałych słupków B. Jakie jeszcze samochody posiadają taki "bajer" jak otwarcie całej przestrzeni między słupkami A – C?

  3. Mam 20-letnie BMW E39. Jezdzilem Superbem, Audi A6 C6 i powiem tak – Superb komfortem jest podobny, ale wykonczenie ma duzo bardzei plastikowe. A patrzac na cene to wolałbym zdecydowanie E39 za 15 tys. niż A6 za 40 tys., bo najwieksza roznica jest w roczniku i cenie, bo wyposażenie i komfort są podobne. Wiec jednak to jest prawda, że w 90. latach skonczyly sie auta z charakterem. Mozna znalezc cos jeszcze z poczatku lat 2000, ale to już nie to samo. Mam w domu Mitsubishi Colta z 96 roku i Peugeota 207, i przyznam, że colt może nie jest taki komfortowy jak Peugeot, ale frajdy z jazdy daje wiecej, mimo ze ma mniejsza moc i silnik.

  4. Dlaczego od lat stosowane są skóry do samochodów? Skóra jest droga, śliska i nietrwała. Impregnacja skóry zajmuje dużo czasu, a impregnaty wzmacniają tylko odporność na wodę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!