Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

OPEL Vectra C | Co potrafi kluczyk do samochodu.W filmie zostały pokazene funkcje kluczyka do samochodu OPEL VECTRA C.

#vectraC #kluczyk #freezersig

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

33 thoughts on “OPEL Vectra C | Co potrafi kluczyk do samochodu.

  1. A jak wygląda temat sterowania szyb. Problem mam z sterowanie szyb pasażera. Pazaser sam nie może szyby otworzyć lub zamknąć. Mogę tylko jako kierowca to zrobić od mojej str. Czy jest na to jakiś patent czy to problem z przyciskami

  2. Tak samo jest we Fiatach tylko programuje się na desce na tym ekraniku. Swoją drogą gdy zamkniesz centralny w środku to bagażnik też powinien być zablokowany. Tak więc jak masz ryglowanie przy 15 km/h to nie musisz się bać o bagażnik, bo i tak będzie zamknięty.

  3. Próbowałem dziś zmienić otwieranie tylko drzwi kierowcy na wszystkie drzwi, i jak przyciskam przycisk na drzwiach i na pilocie, to otwierają się wszystkie szyby w dół a opcja drzwi się nie zmienia. 2004r. Gdzie jest problem ?

  4. Cześć wszystkim, Mam problem z ryglowaniem drzwi. Zaprogramowałem kluczem, że po określonej prędkości zamykają mi się wszystkie drzwi. Problem jest tego typu, że raz na jakiś czas wcale się nie zamykają, a po wyjęciu kluczyków ze stacyjki otworzą się raz na ruski rok. Wiecie może jak to naprawić?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!