Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Skórzane fotele BMW M3 odzyskały dawny blask! #Samochód_Marzeń_KlimkaOglądaj „Samochód Marzeń Adama Klimka” w niedziele o 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/samochod-marzen-adama-klimka-odcinki,27464/odcinek-5,S01E05,185453 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Adam Klimek jest znany z zamiłowania do samochodów z duszą, produkowanych w niewielkich seriach i posiadających ciekawa historię. Dając drugie życie wybranym modelom, spełnia swoje marzenia. Teraz postawił sobie nowy cel – chce wyremontować samochód, który osiągnie cenę miliona złotych i będzie nie lada gratką dla kolekcjonerów. W swoim nowym programie Adam postanowi znaleźć kultowe auto, które samodzielnie sprowadzi zza granicy, odnowi i spróbuje sprzedać z jak największym zyskiem. Jaki model przykuje uwagę najpopularniejszego mechanika w Polsce?

Czy poświęcony czas i zainwestowane pieniądze się zwrócą? Krok po kroku będziemy śledzić historię powstawania kultowego samochodu, w którego potencjał uwierzy Adam. Mocniej zagłębimy się w poszczególne procesy renowacji, dowiemy się na które elementy przy remoncie musimy zwrócić szczególną uwagę. Prowadzący doradzi jak dostosować samochód sprowadzony zza granicy do polskich dróg. Weźmie pod lupę takie niuanse jak lusterka, oświetlenie czy homologację świateł.

#tvn #tvnturbo #samochódmarzeń

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

14 thoughts on “Skórzane fotele BMW M3 odzyskały dawny blask! #Samochód_Marzeń_Klimka

  1. zrobilem setki skor w autach i nigdy nie widzialem zeby przebarwiona innym kolorem byla, no nie mowie tu o lakierze do paznkoci np gdzie pewnie jakas panna niezdarnie zafajdala siedzisko punktowo 😀 Alkoholowy srodek do skory?? Co izapropanol? np albo cos gorszego, no nie polecam bo ipa moze nawet sciagnac top coat i farbe w mocnym stezeniu!

  2. Mam pytanie mam lagune 2 1.9 dci grandtour kombi pojechałem do pracy i było ok nagle po pracy wsiadam i wyskoczył mi komunikat brak ładowania akumulatora Nie wiem co mam zrobić po prostu komunikat nie chce się usunąć auto tylko i wyłącznie jedzie na prądzie z akumulatora gdzie po chwili zgaśnie bo nie ma prądu ktoś powiedział mi że może być problem z klemami Czy jest taka możliwość ponieważ moje klemy mam luźne że po prostu mogę je ściągać jedną ręką poruszając do góry na pewno luźna klema jest plus gdzie po prostu jedną ręką poruszam i i mogę ściągnąć z akumulatora czy może to być powodem właśnie tej sytuacji prezentować że takie ma już jest dłuższy czas luźna gdzie Właśnie miałem takie problemów jak do dzisiaj Bardzo proszę o odpowiedź o jak najszybszą odpowiedź przede wszystkim czy właśnie może to być spowodowane tym będę oczekiwał Pozdrawiam Chciałbym dodać jeszcze że kiedyś miałem taką sytuację że ja wkładałem kartę do czytnika nacisnąłem guzik start nagle wszystkie kontrolki się wyłączyły i więc nie mogę zrobić musiałem po prostu otworzyć maskę wyjąć klemę założyć na nowo i było okej

Dodaj komentarz

Zadzwoń!