Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Renowacja tapicerki skórzanej w starej "buni" naszych gwiazd! W 24h przez Detailerkę #24GodzZKd #02Odświeżanie tapicerki skórzanej w starej „buni” dla naszych gwiazd. Bunia to BMW serii 5, która została poddana renowacji skórzanego wnętrza, czy Klaudia Dudek #Kd_renovation_of_the_leather, pracująca w Studiu Kosmetyki Samochodowej u Krootkiego w Częstochowie i tym razem zdoła zmieścić się w 24 godzinach? Przekonajcie się sami!

Sponsorem odcinka jest: #ColourLock
___________________________________________________________________________
Wykonawca usługi: Klaudia Dudek
Sponsor odcinka: ColourLock
Realizacja: AktywnaCzęstochowa
Postprodukcja: Tasmansky
Studio: SKS u Krootkiego
Muzyka: Clödie
Zleceniodawca: Zespół „Clödie” Klaudia Clödie Trzepizur oraz Olaf Olszewski
________________________
#bunia #bmw5 #detailing #autodetailing #studio #garage #kd #odświeżanie #klasyk #kobiety #ColourLock #Clödie

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

20 thoughts on “Renowacja tapicerki skórzanej w starej "buni" naszych gwiazd! W 24h przez Detailerkę #24GodzZKd #02

  1. pytanie mam … posiadam rowniez takie bmw z tym ze posiadam fotele pół-skórzane czyli boczki sa z czarnej skory a srodek tj siedzisko i podparcie plecow materialowe , mozna polecic cos do wyczyszczenia zapezpieczenia owych foteli/kanapy ? dodam tez ze boczek zewnetrzny od kierowcy mam lekko przetarty od wsiadania/wysiadania i lekko przebija taki jasniejszy kolor w tamtym miejscu ale nie d oszlo do perforacji skorzanej powloki

  2. Rozpocząłem walkę ??? , samodzielną z swoją tapicerką w TOYOCIE RAV 4 III , za pomocą zestawów : FURNITURE CLINIC ? . Raczej będę wklepywał wszystko gąbką ( nie dysponuję powietrzem i pistoletem) . Jestem na etapie mycia rozpuszczalnikiem a potem zmywacz …….. . Oferują klej do włókien (na głębokie zagięcia ) i tkz. sztuczną skórę ) . Czeka mnie zabawa z dobieraniem kolorów. Za fotel chciano 800 zł podobno : profesjonalista .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!