Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Samodzielna renowacja naprawa pękniętej i zniszczonej skórzanej tapicerki samochodowej cz2Druga część samodzielnej naprawy i renowacji fotela skórzanego w najtańszym Audi A6c5 z silnikiem v8 4.2 W tym filmie pokażę Wam efekt końcowy moich zmagań oraz etap malowania i trochę szpachlowania przy użyciu tak zwanej płynnej skóry lub po prostu szpachli do skóry:)
Część 1: https://www.youtube.com/watch?v=TbVV_V5ye1g
https://patronite.pl/mothor
https://www.instagram.com/mothor_pl/
https://www.facebook.com/MoThorPL
#renowacja_skóry #naprawa_fotela #tapicerka_samochodowa

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

27 thoughts on “Samodzielna renowacja naprawa pękniętej i zniszczonej skórzanej tapicerki samochodowej cz2

  1. Dzięki pana filmikowi będę naprawiała skórzaną kanapę 😀 Efekt niesamowity. Fotel jak nowy! Ja jestem zachwycona. Warto zawalczyć o jakość bo teraz wszędzie tylko te „ekoskóry”

  2. Super! Dopiero trafiłem na Twój kanał. Też mam A6 i chce kupić do niej skóry… Cena atrakcyjna ale stan po zdjęciach podobny do Twoich… Jak myślisz? Jaka kwota na renowację pójdzie i czasu ile Ci zajmuje? Tak +/- pozdro leci łapka i subik 🍺🍺🍺

  3. Super robota.. Przypominam się.. Nie zmieniaj się rób to z pasją.. Życzę Ci z tego kupę kasy ale nie zmieniaj się bo pójdzie się wysiłek pasc

Dodaj komentarz

Zadzwoń!