Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Test zestawu do renowacji skórzanej tapicerki! #101_GadżetówWięcej: https://www.youtube.com/hashtag/101_gad%C5%BCet%C3%B3w
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1 Oglądaj w niedziele o 14:15 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-6,S06E06,243074
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvnturbo #motoryzacja #101gadżetów

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

20 thoughts on “Test zestawu do renowacji skórzanej tapicerki! #101_Gadżetów

  1. Straszny badziew. Opakowania najtańsze butelki na tusze z wąską szyjką – aplikacja to tragedia. Zadnego pada w zestawie nie ma !!! Na allegro mnóstwo negatywów,że odchodzi bo brak lakieru. Mi po tygodniu zaczeło odchodzić. Niby firma colo… ale w niemczech u producenta takiego zestawu nie ma więc nie wiadomo kto to produkuje i co jest w środku.

  2. Jakby zamiast walić od razu farbą na ubytki użyłbyś jakiegoś fillera/korektora/pasty(może być nawet z CCC) i wtedy nałożył farbę, byłoby dużo lepiej. Poza tym skóra wygląda na przesuszoną, czyli bardziej podatną na takie urazy.
    Sam pomysł z dobieraniem farby po VINie jest super. Nie trzeba szukać kogoś z fotospektrometrem, kto przy okazji miesza farby do skór.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!