Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

Volvo XC 60 – program motoryzacyjny ProfiAuto (Odc. 28)Co łączy Rolls-Royce’a z Volvo XC 60? Jak wygląda luksus po skandynawsku? Czy zapach skórzanej tapicerki może wpływać na postrzeganie pozazmysłowe? Przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiadamy w najnowszym odcinku programu motoryzacyjnego ProfiAuto. Zapraszamy na jazdę Volvo XC 60 z pakietem Inscription.

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących. Naprawa Foteli Dentystycznych, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli w samochodzie, Naprawa Foteli Elektrycznych, Naprawa Foteli do masażu, Naprawa Foteli medycznych,

19 thoughts on “Volvo XC 60 – program motoryzacyjny ProfiAuto (Odc. 28)

  1. S60 d5 2.5 seria 185, po modach 242km, spalanie w trybie mieszanym i dawaniem na prawdę ognia, do 7 litrów. D5 to jest na prawdę kultowy silnik, polecam. Odradzam d4.

  2. Bardzo fajnie opowiadasz o tym aucie. Jestem właścicielem xc 60 2,4 drive z 2010 roku z napędem na jedną oś w manualu. Kupiłem to auto bo jeździłem z takim samym silnikiem tylko D-5 w s80. Wszyscy mi mówili, że taki suw będzie palił ok.7- 8l./100 km po mieście a po trasie ok. 6,7l. Nie wierzę w takie bajeczki jak mówisz że bardzo realne spalanie modelu o którym mówisz to 6-7l po mieście, a już te 4-5l podane przez producenta to szczyt bezczelności. Realne i prawdziwe spalanie takiego kolosa, który waży 1800 kg to 7l /100 km po trasie spokojnym stylem jazdy, a w mieście to 9-10 l/100 km w manualu a w automacie trzeba dodać śmiało 1l a nie 0,8 litra. Jak ktoś mi nie wierzy to niech kupi i się sam przekona tak jak ja. Pozdrawiam.

  3. No rzeczywiście fetyszysta skórzany ;)… poza tym uspokój ręce, nadmierna gestykulacja to tak jakbyś pokazywał, ze nie masz argumentów.

  4. A co to za marka ,,Continental,, ? W 3.30 minucie wciaz słyszę jak prowadzący zachwyca sie skórą w Volvo… jak by wcześniej jeździł maluszkiem…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!