Loading…

Mobilny Mechanik do Foteli w Warszawie

Naprawa Fotele, Elektryczne, Dentystyczne, Medyczne, Masażu,
Kontakt

#3 Renowacja skóry farbami tonującymi ColourlockPrzedstawiamy krótką instrukcję farbowania skórzanej tapicerki.
Omówiliśmy zawartość zestawu turbo. Pokazane jest przygotowanie powierzchni z użyciem rozpuszczalnika gld. Matowienie padem szlifującym oraz odtłuszczanie benzyną.

Pokazujemy też technikę nakładania farby tonującej gąbką i środka konserwujacego.

W filmie do farbowania został użyty Zestaw turbo Colourlock:
https://sklep.colourlock.pl/zastosowanie/zestawy/zestaw-turbo.html

Link do filmu o czyszczeniu oczywiście znajduje się w prawym górnym rogu. Fantazja nas poniosła 😉

Szkolenia: http://colourlock.pl/glowna/szkolenia

Produkcja: http://www.facebook.com/bornvision.film/

Zapraszamy do świata skóry: http://www.colourlock.pl

Serwis Naprawa Foteli Dentystycznych w Warszawie. Wprowadziliśmy serwis elementów mechanicznych i elektrycznych foteli. Naprawa lub wymiana elementów mechaniki. Naprawa lub wymiana silników sterujących.

26 thoughts on “#3 Renowacja skóry farbami tonującymi Colourlock

  1. Wszystko ładnie pięknie. A teraz pokażcie ten fotel za 50tys kilometrów. Miałem kiedyś odnawiany taki fotel i po 30 tys kilometrów wszystko się powycieralo. Farby wodne mają bardzo słaba trwalosc i szybko się wycierają

  2. Mam do Was prosbe o pomoc.Kupilem auto a poprzedni wlasciciel probowal sil w malowaniu foteli w aucie i ubrudzil czarny srodkowy tunel beżową farbą.Farba już dawno wyschla a ja mam zagadkę co uzyc, żeby zeszło a przy okazji nie uszkodzić plastików.Pomozecie?

  3. Zakupiłem Wasz set do czyszczenia skóry w wersji strong. Mam pytanie co dalej zrobić z czerwoną tapicerka po czyszczeniu, dodam, że jest już trochę zmęczona. Czy posiadacie w ofercie jakieś środki koloryzujące?

  4. Proszę o odcinek o renowacji kierownicy. Ale takiej w której kolor się już lekko starł. Dodatkowo ja w swojej w jednym miejscu za mocno czyściłem szczoteczką i zrobiła się lekko porowata…

  5. Uwaga ! Ten zestaw do renowacji skóry to zwykłe farbki (dla dzieci) ,które po przeprowadzonej renowacji schodzi po użyciu zwykłej mokrej ścierki (nie mówiąc o specjalnych środkach do czyszczenia) ODRADZAM ! spojrzenie na komentarze jak sprytnie unikają tematu czyszczenia po renowacji .

  6. Dwa pytania : 1. czym najlepiej impregnować skórę po renowacji i w jakim odstepie czasu po malowaniu ? 2. Czy preparat typu SOFT bedzie odpowiedni do jej pozniejszego czyszczenia ? co zrobić ewentualnie jak zacznie się lepić

Dodaj komentarz

Zadzwoń!